• dediler ki, coca-cola kapitalizmin en başı çekeni. evlerimize giriyor üzerindeki gavurca yazılarla, yok efendim içinde bir sürü içilmesi uygun olmayan şey var, bu kapitalizmin neferini ramazan sofralarımızda içerek, kardeşlerimizi katleden insanlara para kazandırıyoruz, cola kötüdür, amerika'nın yılanıdır, sömürüsüdür. cola bağımlılık yapıyor, bizi zehirliyorlar, bağımlı olup amerika'ya muhtaç olacağız günün birinde, cola içmeyin. kim bunları yapanlar? müslümümanlar, hocalar, tekkeciler. kim bunları yapanlar; tarikatçılar işte, ülker'ciler. kim, cola-cola'yı boykot edenler, satışını yasaklamaya çalışanlar.

şimdi coca-cola satanlar kim? müslümanlar, hocalar, tekkeciler, tarikatçılar, ülker'ciler.

onurunuzu yiyeyim.

siz kim kapitalizmin karşısında durmak kim, ananızın kıçındaki don bile victoria's secret. öyle ya da böyle mahkûm olursun kardeşim, nefer olursun. şimdi amerikan'lar ne yapmak istiyorlarsa o cola'larla, siz kendiniz üretip kendinize, kendi zümrenize yapıyorsunuz, adamlar zahmet bile etmiyorlar. kale içten fethediliyor.

afiyet olsun.
  • reklamlarında gülen türbanlı kızlarımız oynardı... dı diyorum çünkü artık üretilmiyordur herhalde.

http://www.narosnews.fr/img/arton493.jpg
  • ürünün kaşifi eleman işe küçük bir katta fason ürettirdiği malları pazarlayarak başlamış sonra işleri büyütmüştür.
    not: bu hikayenin fransa ayağıdır ayrıca.
  • kapağını güneşe doğru çewirip baktığınızda kâbe görünür

(bkz: imamesinden mekkenin goruldugu tespih)
  • (bkz: moke/@cadence)
  • coca cola içmeyin, mekke cola için... aydınlanın, paranız boşuna gitmesin.
  • helal cola. tadı le cola'dan hallice olabilir hiç tatmadım. ağzına coca cola'dan başla cola süren net zevksizdir.
  • tadını allah bilir ama, sloganları allah için 4x4'lük. hem toniği var, klasiği var, mentollüsü, vanilyalısı var.

(bkz: ne buvez plus idiot, buvez engagé)

(bkz: no more drinking stupid, drink with commitment)

(bkz: don't shake me, shake your conscience)
  • üzerinde lütfen alkolle karıştırmayınız da yazar bu meretin. tadı da aynı pepsi. çok da ucuza satıyorlar normal kolaya göre.(evet, aldım içtim)
  • fransada yaşayan müslüman arap (faslımı tunuslumu unuttum) işadamının amerikan emperyalizmine ve sömürgeciliğine * karşı savaş olarak başlatığı ve şimdiden 1 milyon şişe tüketilen aynı zamanda dini ticaret için kullanmanın resmi kanıtı....
hesabın var mı? giriş yap