• bu alet o kadar acaip ki; yani günlük hayat ya da herhangi bir hayatta insan nasıl böyle bir arabay biner o tartışılmalı esas.
    mclaren ve pagani bu konuda zannediyorum uzak ara herkesten ilerideler. ferrari,lambo filan hikaye.

edit: lan ertesi gün ferari laferrari'yi lambo'da acaip birşeyi çıkardı. yedim yuttum dediklerimi.
  • nürburgring süreside geldi ve porsche 918 in 6dakika57saniye derecesinden biraz daha iyi..
    https://www.youtube.com/…ature=youtube_gdata_player

edit: nurburg süresinin son halini açıklamak için ferrari laferrari nin süresini bekliyorlar ama baya kıyamet kopacak o mevzuda.(bkz: #36874144)
  • gücünün sınırları hakkında bilgisi olmayanların arkasındaki hayvani difüzörüne bakması, fikir edinebilmesi için yeterli olabilecek otomobil. lamborghini aventador'dan sonra genel anlamda son yıllarda gördüğüm en güzel tasarım. pagani huayra'dan sonra kısmi anlamda son yıllarda gördüğüm en güzel arka tasarım. tüm bunlara rağmen, sesi mp4-12c'den farklı olmayacaksa fuar standlarının dışında yer almasın daha iyi. ancak aynı motorun daha güçlü bir versiyonu olacak gibi. güç artışı umarım sesine de yansır.
  • bir zamanlar 0-160 km/s hızlanması 16 saniye civarında olan bir otomobil kullanırdım, hızlanma sırasındaki ivmesiyle insanı pestile çevirirdi. koltuğun sırt kısmında ufak bir karadelik oluşup sizi içine çekmeye başlardı sanki. p1'in aynı sürede 300 km/s hıza çıkması herhalde mancınıkla fırlatılmak gibi bir şey olmalı.
  • drs donanımı mevcuttur. evet drs. açıldığı vakit %23 oranında sürtünmeyi azaltıyor, düzlükte çılgın atıyoruz. yalnız böyle bir otomobili normal ehliyetle kullanmak yasal olmamalı bence, herkes f1 pilotu değil zaar.
  • yandan görünüşü bana fena halde efsaneyi anımsatan otomobil. umarım abisi kadar mükemmele yakındır.
  • 737 hp güç üreten 3,8 lt twin turbo v8 motor ve 179 hp güç üreten elektrikli motorla birlikte toplam 916 hp güç üreteceği açıklanan otomobil.
  • tanıtımlarda kullanılan o güzelim sarı rengin direksiyonunda yine aynı renk kaskıyla ayrton senna oluverseydi diye ah geçirdiğimiz araç. mclaren f1 kadar olmasa da etkileyici bir dizayna sahip.
  • olm arabanın arkası, arabanın önü gibi lan. yani bu aletin arkasını öne monte edebilecek epey bir amerikan markası tanıyorum.. dodge falan.
hesabın var mı? giriş yap