• - alo, rogon menajerlik mi ? abi sen bana 3 tane karışık forvet arkası yolla, garnitür de koy önlibero falan. ama mesai bitmeden getirsin çocuklar, son gün, karıdan laf yemeyelim.
  • çok zor ama fenerbahçe futbolcusu olursa, fenerbahçe yılın transferini yapmış olur. gelecekteki alman orta sahasının bel kemiği olacak bu çocuk.

@cam kavanoz uyardı. hiçbir zaman alman futbolunun bel kemiği olmayacakmış. amına kodumun yerinde bilmeden konuşmamalıymışız. cam kavanoz'a burdan teşekkür ediyoruz.
  • rogon bir iyi oyuncu getirirse ardından hemen de bir tane böyle oyuncu saplıyor. adamların çalışma şekli bu.

vitor hocam istediyse vardır bir bildiği diyorum.

küllerinden yeniden doğacak oyuncu.
  • berisha transferinin eşantiyonu olarak görülüyor ama acaba mesut'u katar'a filan satmış olabilir miyiz diye bir soru takıldı kafama nedense.
  • berisha’nın fenerbahçe’ye diyeti olarak gelmiş gibi duruyor
  • andre santos'un eşantiyonu olarak gelip bana göre takıma büyük katkı veren cristian baroni gibi olacaksa baş üstüne kabulümdür. bekleyip göreceğiz.
  • yeteneklerine ihanet eden topçudur. fenerbahçe'ye transferi konusunda herkes rogon rogon demiş ama bana kalırsa alınabilecek bir risk bu. adam 25 yaşında ve bonservisi elinde. eğer toparlanabilirse, seneye 8-10 bandında satar önümüze bakarız. toparlanmazsa zaten kaybın en fazla 2-3 milyon euro olur ki bu da fenerbahçe için alınabilecek bir risktir. bence oyuncu da futbola dönmek isteyecektir. böyle futbolcular meydan okuma olan yerde kendini daha çok futbola verir. schalke, köln filan hikaye. hele bir şampiyonluk yarışını hissetsin bak nasıl toparlıyor kendini. sonuçta 2018 yılından beri aydan düşercesine düşüyor. ya 25 yaşında emekli olacak ya da adam olup kariyerini geri kazanacak. başkanımızın muhteşem telafuzuyla hem kendisi hem de kulüp için "win-win" bir durum olur bu.
  • fm 2021 de beşiktaşla yaşadığım şampiyonluktan sonra kadroma katmıştım. kadrom çok iyi olduğu için çok iyi bir rotasyon oyuncusuydu ama oyunun kurgusuna göre iyi ilerleme kaydediyordu.
    yanılmıyorsam 30m avro karşılığında sattım sonra. fenerde de aynı performansı yapar umarım :)
  • kariyerine 10 numara olarak başlasa da zamanla orta saha merkezde oyun kurucu olarak oynamış ,sadece sosa'dan alacağı her dakikayla bile mutlu edecek bir başka fenerbahçe rogon işbirliği ürünü alman orta saha.
hesabın var mı? giriş yap