• nedense bana hep kirli gibi görünen aktör, yalnız ben miyim böyle düşünen merak ediyorum. allahını seven bi kese atsın şu herife *
  • herifte öyle bir fucker duruşu var ki scarlett'i götürdüm dese birşey diyemezsiniz.
  • oscar'ı ceptedir. leo meo demesin kimse.

at fav'a bekle.
  • öksürük gibi bir soyadı olan ünlü.
  • bu adamın oscar almasına ucuz yol diyen ve oyunculuğu berbat diyen adam kendi düşüncesine sinema sığırlığını da katarsa seneye kırmızı halının oralarda bir yerlerde işe girebilir.
  • adil bir seçimde en iyi erkek oyuncu oscar'ını mutlaka alması gereken oyuncu. almasa da true detective ve dallas buyers club'ı izlemiş olanlar eminim gönüllerinin oscar'ını vermişlerdir kendisine. arap atı gibi sonradan açılıp adeta evrim geçirdiği kariyerindeki başarısı uçuşa geçmiş vaziyette. dolayısıyla romantik komedi defterini hiç açmamak üzere kapamıştır umarım. bundan böyle bol bol kaliteli drama, polisiye, biyografi senaryoları yazsınlar kendisine, biz de keyifle takip edelim rol aldığı yapımları.
  • hazır tenya gibi olmuşken bütün zayıflamalı filmleri aradan çıkarmalı. gelen teklifler arasındaki zayıflamalı olanların hepsini çeksin sonra tekrar benimsediğimiz haline dönsün. christian bale de enayi gibi bir zayıflayıp bir kilo alsın.
  • bu adamin kariyeri hakkinda bir teorim var:

herif on numara oyuncu (sonunda hepimizin gordugu gibi). ama kasmak istemediginden gidip 3. kalite romcom ve bir yigin bokluk filmlerde rol aliyor. dedigim gibi adam kasmak istemiyor abi. bir iki seksi gorunup cukkayi topluyor. mayışını aldıktan sonra, kiz desen hepsi etrafinda miknatisa yapismis gibi. mayışınının bir kisminla da kokain alip gununu gun ediyordu.
    zevkini aldiktan sonra asil rol yapmaya basladi. hak veririm. hatta feci kiskanirim.

bunun tam tersi olarak da val kilmer var mesela. adam kasti, oynadi falan. sonunda "eahhh sikerim lan" deyip gotu gobegi saldi. ona da hak veririm.
hesabın var mı? giriş yap