• cavaliers'ta oynayan bir oyuncu. yarak gibi bi oyuncu olduğunu söylememe gerek yok.
  • bu sezon playofflarda orospu çocukluğunun tarihini yazmaya devam eden, takımına yakışan oyuncu.
  • yavşağın tekidir. chicago serisinde (bkz: taj gibson) attırdı. atlanta serisinde 2. maçta (bkz: kyle korver)' a sezonu kapattırdı. yine atlanta serisinin 3. maçında (bkz: al horford) ' u oyundan attırmıştır. bu saydığım 3 hareketin hepsinde tamamen art niyet içeren hakeretler yaptı. be amına koduğumun çocuğu böyle oyunmu oynanır ?
  • (bkz: bal porsuğu)
    sürekli arıza çıkarıyor, boyuna posuna bakmadan herkese sataşıyor, geri adım atmıyor. fiziki dezavantajını cesaretiyle kapatıyor. zaten tipi de benziyor.
  • chicago ve atlanda serilerinde art arda benzer şekilde topa atlar gibi yapan ama özünde rakiplerinin sağlıklarının ebesine atlayan karaktersiz adam. rakiplerinin sakatlanması pahasına benzer hareketlerde bulunması, onların sakatlanmasını umursamadığını gösterir ki aynı işten para kazanan meslektaşına bunu yapan bir insanın vicdanını ciddi şekilde sorgulamak lazım.

korver'ı sakatlayan hareketinin hemen ardından yine aynı şeyi yapması, kafa olarak ne kadar tehlikeli bir noktada olduğunu gösteriyor.

nba yönetimi kesinlikle ciddi bir yaptırımda bulunmalı.
  • bir gün öyle bir sopa yiyecek ki, avustralyaya'ya kadar topuklarını götüne vura vura kaçacak.
  • cakalliklarindan bir tanesi bugun ters tepmistir.

http://streamable.com/7q63

draymond green'i tutup indirmeye calisiyordu ama adam delly'nin tepesine indi.
  • yaptigi mucadeleye, azme , hirsa hicbir sey diyemem. ama kusura bakmasin her buldugu anda karsi tarafi sakatlamaya calismasi, fiziksel yetersizligini saklama cabalari, kusura bakmayin saygi duyamadigim oyuncudur. dun draymond green'i gectim de eger vakti olan varsa bir baksin, curry'nin potaya gidip biraktigi turnikede arkadan gelen delladova'ya baksin, adam resmen gsw'li arkadan gelen(olur da curry turnikesi girmezse tamamlasin diye) oyuncuya havada arkadan binme hareketine baksin.

art niyetli oyuncu. baska bir sey demiyorum. kimse bana bu boyuyla mecbur demesin, bu finaller jose juan barea'da gordu, tertemiz oyunuyla.
  • fiziksel yetersizligini ince pislikler yaparak kapatan oyuncu.. draft edilmemis biri olarak nba'de tutunmanin yolu bu olmamali..
  • serseri kurşun gibi oynaya basketbolcu. savaşıyor, yeteneğindeki eksikliği savaşçılığı ile kapatıyor. bugün en az iki boş topa atlayıp kurtardı, iki tane de çok çok önemli ribaundu var. curry'yi savunması ile bezdirdi daha ne yapsın.
hesabın var mı? giriş yap