• rock müziğe en az freddie mercury kadar çok şey katacağını düşündüğüm müzisyen.

edit: kötüleyen arkadaşlara ben de katılmaktayım, zira kendisi zamanın ötesinde bir müzisyendir.
  • dün akşamdan beri istanbul'da kendisi. konser vermeye gelmez ancak halı almaya gelir pezemenk.
  • bir soprano kadar yukarı çıkabilen (bkz: microcuts) hayvanoğlu hayvan. insanları kendinden geçirdi pazar akşamı.
  • gitar ve klavye çalıp aynı zamanda şarkı söyleyebilen kırk kişiye bedel malkocoglu gibi bir müzisyen.

konserde hepsini birden yapması yardı attı: misal bliss'in introsunu klavyeyle çalıp loop yaptırtıyo, klavyeyi bırakıp gitara abanıyo bütün bunların yanındada muhteşem bir vokal yapıyo... peh peh dedirten müzik aygırı.

küçük bir not: konserde sesinin azaldığ zamanlrada yerlerde falan süründüğü veya klavyeyi düşerken tuttuğu rivayet edilir.*
  • unintended i canli soylerken harbiden duygulanip aglayan 10 frontman gucunde insan evladi. ayrica bu zayiflikta hayatina devam ettigi takdirde elimde bal, pekmez ve bilimum kalorili maddeyle kendisini kovalamayi planliyorum.
  • bebeğine, annesinin kızlık soyadı olan, bingham'ı isim olarak vermiş kişi. daha ilginci kurt russel'ın (kate'in manevi babası oluyor), babasının adının bing olması. durum berabere iken hawn'la (kate'in anası goldie hawn) kız tarafı öne geçmiş görünse de, soyadıyla beraberlik sağlanmış. bunlar zihniyet olarak bildiğin türk.
  • sahnede yaptıklarının dışında, yaptığı açıklamalarla da adından söz ettiricek gibi gözüküyor. son kurbanlarından biri de** los angales konserini izlemeye gelen paris hilton olmuştur. matt in dediğine göre, muse daha konserin açılış parçası knights of cydonia'yı çalarken paris hilton oradan çoktan ayrılmış.*

konser sonrasında matt in olayla ilgili yaptığı açıklaması ayrı bir bomba niteliği taşır. gülmekten gözümüzde yaş kalmamıştır. (bkz: abartmak)

"if we're offending paris hilton we must be doing something right"

(bkz: yorumsuz)
  • bir roportajında "yeni yeni ünleniyoruz, eminim ki 2-3 sene sonra madonna ve iki arkadaşı bize oral seks yapmak için kapımızı çalacaktır" demiş.
    görüldüğü üzere sanıldığı kadar mütevazi, çocuk ruhlu ve sinir edecek kadar çekingen değilmiş.
  • sizi radiohead'e benzetiyorlar sorularına şu cevabı vermiş kişidir:

"radiohead'le tek ortak noktamız bizimde jeff buckley'den ilham almamız olabilir. açık konuşayım o grubun (radiohead demek istiyor) sevdiğim bir kaç işi var ama sadece o kadar. kötü olduklarını söylemiyorum, bana hitap etmiyorlar, o kadar. ve yine kişisel fikirimi söleyeyim , bence yaptığımız müziğin onlarınkiyle uzaktan yakından alakası yok , özellikle de canlı performansımızın. " *
  • ağlarken, üzülürken ve zor durumdayken başınızı dik tutmayı salık veren bir ses, gerçek.
hesabın var mı? giriş yap