• kulislerde konuşulanlara göre artık başka kurtarma öyküsü kalmadığı için yeni filminde ibrahim tatlıses tarafından pezevenklerin elinden kurtarılacakmış.
  • ice bucket olayında "ya yapıyorsunuz iyi güzel ama, şöylede bişey var" adamlarının içinde en iyisini yapmış. en çok cesaret isteyenini de haliyle. videosu var zaten, özetle olay şöyle. abi diyor ki;

ice bucket olayı güzel ama, sizin kafanızdan döktüğünüz bir kova suya muhtaç 800 milyon insan var dünyada. ben bu yüzden temiz su değil evdeki tuvaletlerden topladığım klozet suyunu dökeceğim, zaten bu su onların içtiği sudan daha temiz" (vs. vs. de var)

adamsın reyiz.
  • http://daily.represent.us/…t-damon-blows-your-mind/

konuşmasında, yanlış insanların hapiste, yanlış insanların dışarıda olduğundan, televizyonların gerçeği görmemizi engellediğinden bahsetmiş ve insanları itaat etmemeye bu zamana kadar çekilen zulümlerin hep liderlere itaat ederek yaşandığına (hitler ve stalin'i kastediyor), bunun için fikirlerin değişmesi gerektiğine değinmiş ve alttan ince bir küresel devrim mesajı vermiş. helal olsun, daha bi sevdim !
  • ikinci ronald reagan vakası.

akıllara back to the future filmini getiriyor. bundan on yıl önceye gitsek ve desek ki ileride başkan matt damon olacak;
    "nee mat damon mı? yardımcısı da brad pitt oldu heralde" cevabını almamız işten bile değil.

edit:imla
  • ice bucket challenge videosunda kafasından aşağı bi kova tuvalet suyu dökerek mesajını gayet net veren adam. diyor ki; karım her ne kadar tiksinç bulsa da, bizim batıdaki tuvalet sularımız gelişmekte olan ülkelerdeki çoğu sudan çok daha temiz. adam haklı. bizim musluktan gelen lağım kokulu suyla duş almaya çekiniyorum ben mesela.

water.org'un da kurucularından zaten kendisi. farkındalıksa bu da farkındalık. bir taşla iki kuş *.

eidt: buyrun, diyarbakır'ın içme suyunda kanalizasyon.
  • 44 yaşına giren aktör.

vay be insan matt damon,pitt,cruise,clooney,dicaprio hiç yaşlanmasın istiyor.
  • hakettiğinden daha az saygı gördüğünü düşünüyordum; als ibc videosu bu görüşümü pekiştirdi:
    http://mashable.com/…?utm_cid=mash-com-fb-main-link

sanırım izlediğim en havalı als ibc videosu buydu.
  • türkiyede olsa yarışma sundururlardı . öyle soğuk kanlı cool bir havası var. şansını kaçırdı ama işte. eminim bunu bilse keşke türkiyede doğsaydım derdi.
  • amerika'da, gelecek seçimlerde obama'nın yerine aday gösterilip başkan olması konuşuluyor. oha?
    (bkz: amına koduk matt damon başgan)
  • michael ballack'ın hollywood'daki alter egosu.
hesabın var mı? giriş yap