• fransızcada mademoiselle diye yazılan, türkçeye ise - bayan veya hanımefendi yetmezmişçesine- fonetik biçimde geçmiş hitap kelimesi.
  • satış sonrası hizmetleri şahane olan bir çanta markası.
    izmit nicty mağazasından yaklaşık 2 sene önce armani marka bir çanta almıştım. aldıktan 1 sene sonra sapları deforme olduğu için götürdüm ve tamir ettikten sonra beğenmediyseniz sapını yenileyelim diye teklifte bulundular. iyi olmuş deyip kabul etmemiştim. bir süre sonra tekrar deforme olunca garanti süresinin dolmasına 3 ay kala tekrar götürdüm ve bu sefer çantaya uygun deri örneklerinden birini seçmemi istediler ve çantanın sapını değiştireceklerini söylediler. bu kadar ilgiyi kendi markaları olmayan bir ürün için göstermeleri gerçekten çok güzel.
    şimdi merakla çantanın son halini bekliyorum. umarım güzel iş çıkartırlar.
  • aşk-ı memnu'nun 34. bölümünde piyanoda rachmaninoff prelude op:3 no:2 'morceaux de fantaisie' çalar, gönüllerde taht kurar.
  • (bkz: mademoiselle)
  • 2 yıl garanti vadederek sattıkları üründe sıkıntı çıkınca bizde ürünün kendisi değil aksesuarları garanti kapsamında diyen yüzsüz firma.

müşteri memnuniyetini filan zaten geçtim. müşteri temsilcisi müşterinin sorununu dinleyip anlamaktan ziyade çirkeflik yaparak olayı kapatma derdinde.

önceki entrymde bahsettiğim valiz için, bunun gövdesi kırılmış kullanıcı hatası dediler çıktılar işin içinden. evet çünkü bizde adettendir valiz alınca üstünde zıplar yerden yere vururuz bakalım sağlam mı diye.

gerçekten pişkinliklerine, kalitesizliklerine diyecek laf bulamıyorum. ürünü satana kadar ağam paşam ondan sonra da sen kimsin anlayısını güzel temsil ediyorlar doğrusu. umarım en kısa zamanda batar da daha fazla adam kazıklayamaz.
  • erkek güzeli solistine hasta olunan grup. bir kaç kez gittim ve hepsinde de epey eğlenceli çaldılar, başarılıydı. solistin sesi de güzel. solist. evet. erhan. bugün kelime oyununun eski ve başarılı bir yarışmacısı olarak yeniden yarıştı, yeniden kendisine hasta olundu, yine başarılıydı. çok başarılı solist. gidin izleyin, iyi grup, solisti de süper..*
  • tek kazanan, yek kazanan... bekleyen derviş muradına ermiş kişisi.
  • (bkz: oguz cetin)
  • yapılan kontrollü deneylerde bu hitabın ilginç bir şekilde kızların çok hoşuna gittiği gözlemlenmiştir. benden söylemesi.

(bkz: ben sosyoloji ogrencisiyim deney icin buradayim)
hesabın var mı? giriş yap