• biraz önce baristanın "emin misin?" sorusuyla beni aslında vazgeçirmeye çalıştığını çakamayıp, bu meretten aldım.

sonuç?

bu yarak gibi bişiymiş, değiştirebilir misiniz?

neyse ki bu konularda starbucks baristaları çok sevaplık insanlar.

sakın denemeyin. sik gibi birşey. nimete sik denmez de bu cidden sik gibi. deniz soğuk sularından gelen balık aromalı süt.
  • hamsili latte olarak ta bilinir. normalde bir içecekten beklenmeyen şekilde hamsi, sardalya vs tadı taşıdığı için rezalet diyebilirim; ancak karadeniz çocuğuyuz; hamsi olduğu kabullenince içiliyor be abi.
  • a101'e gelmiş aktüel ürün diye bu. çaykur çıkarmış bir kaç farklı çeşidi var vanilyalı, çikolatalı vs. deneyeyim diye aldım severim böyle antun kuntin şeyleri denemeyi. neskafe misali sıcak suyla demleniyor yemyeşil bi görüntü tadı da balık gibi kokuyor iğrenç. ama kendimi zorlaya zorlaya içtim detoks etkisi falan filan diye. aradan yaklaşık 6 saat geçti, iki büklüm yatıyorum evde şuan. böyle bir karın ağrısı yok. bağırsakları çalıştırsın eyvallah detoksun amacı budur zaten de insan gibi çalıştırsaydı keşke. nasıl bi ağrı çekiyorum şuan anlatamam umarım ölmem. çaykur matcha latte yüzünden ölürsem komik olur baya bi gülersiniz arkamdan.
  • sicak kına.... (bkz: eeeew)
  • kendisi bir şükür sebebidir fikrimce. insanı dünyadaki diğer nimetlere şükretmeye sevk eder. bahçeden bir parça ot kopartıp ağzınıza atın daha leziz olacağına eminim.
  • tadı bozuk palamuta benzeyen içecek. allah belamı veriverseydi de o yudumu almasaydım. ağzıma klorak dökmemem mucize. öyle rezil.
  • ananaslısını denedim, allah belasını versin böyle içeceğin.
  • gerçekten tadı çok kötü olan içecek. içerken kınayla deniz suyu karışım bir tat geliyor ve süt de eklendiği için daha kıvamlı bir yapısı oluyor.
  • saglam bir yesil cay icici olarak starbucksta denedigim ancak iki yudumdan fazla icemedigim yosun tatli icecek. bana gore igrenc.
  • yosun yiyormuş hissi uyandıran iğrenç şey.

ortamlarda elit gözükmek için buna katlanılmaz arkadaşlar.*
hesabın var mı? giriş yap