• bugün antalya ışıklar'da çıplak gözle gördüm bir tanesini.gerçek bir başyapıt.sanırım tek kusuru etrafında dolanıp duran bendim *
  • gözyaşları içinde, herhangi bir aston martin'den daha güzel olduğunu kendime itiraf ettiğim otomobil.
  • dün akşam, istanbul'un pek de lüks olmayan bir muhitindeki uyduruk bir avm'nin otoparkında gördüm bir tanesini. otoparktaki bölmeleri ayırmak için kullanılan esnek labutlardan birine dayayarak, hatta labutu yamultarak parketmişti sahibi. çarpmayı bırak adam o halde arabayı bırakıp gitmişti bir de.
    güzel rabbimin parayı kimlere nasip ettiği ile ilgili bir kaç kelam ederdim de, çenem yorulmasın diye susuyorum.
  • izmirde çok garip bir şekilde çoğalan arabadır. ya algıda seçicilik bende tavan yaptı, ya istanbullu zengin maseratti sahipleri izmire akın etti, ya da bunlar ucuzladı ve izmirin stil sahibi erkekleri atladı üstüne..

lan ibneler dün 3 tane arka arkaya konvoy yapmıştınız! canımız çekiyo lan!
  • estetik mucizesi bir araç. abd satış fiyatı 95bin $ olarak açıklanmış. yani yaklaşık türkiye'deki anahtar teslim 1.8 motor mercedes veya 2.0 motor bmw fiyatına. süper bir vergi sistemimiz var sahiden de...
  • maserati'nin yeni coupe'si olma yolunda ilerleyen araç, v8 4.2lt 470hp motoruna ileride 5lt'lik bir başkasıda daha eklenecekmiş, en azından söylentiler öyle. ileriye atılan bir burun ve keskin arka çizgiler.

http://www.autoblog.com/…y-shots-maserati-gt-coupe/
    http://jalopnik.com/…ismo-coupe-revealed-238013.php
  • pininfarina imzası kendini belli eden, harikulade bir tasarıma sahip otomobil.
  • cizgilerini ve durusunu cok begendigim tek kapi, dort koltuk maserati modeli. hem konfor, hem performans, hem de şıklık arayanlar icin bir secenek olabiliyor.
  • gelmis gecmis en guzel tasarimlardan birine sahip otomobildir. kullanma sansi yakaladigim her detayina hayran kaldigim ama ozellikle ferrarinin urettigi motorun sesisine hayran kaldigim the machine.

makyajli olmayan versiyonlarinin donanimi rakiplerinin oldukca gerisindedir. bence bu modele dair en temel zayiflik bu. buna ek olarak makyajli versiyonun on tampon tasarimini da cok begenmiyorum ben kisisel olarak. 2017 oncesi sport paketin on tamponu 2018 ve sonrasina gore cok cok daha iyi.

bir gun mutlaka sahip olacagim bu modele ve o zaman bu entry`i guncelleyecegim
  • büyük bir aksaklık çıkmazsa, yılbaşından sonra alacağım test sürüşünde almak için gitmediğim ancak aşık olduğum sanat eseri araba.
hesabın var mı? giriş yap