• yüklediğime bin pişman olduğum oyundur. arkadaş bu nasıl bir hastalıktır. hele ki bir marvel hayranıysanız hayatınızı kaydırma gibi bir potansiyeli vardır bu meret'in. ne içki ne sigara, marvel contest of champions. bi'de o yeni karakteri kazanmak için insanın içini kemiren o hırs yok mu ? of of of.

dışarı çıkıyorum oyunu düşünüyorum. içeri giriyorum oyunu düşünüyorum. yatıyorum oyunu düşünüyorum. kalkıyorum oyunu düşünüyorum. ne oyunmuş ya !
  • ilginç insanların yaşadığı tropik bir ortamı vardır. özel mesaj kutusundan seçmeceler:

- sen bayan mısın gerçekten?
    + cinsiyetin oyunla olan bağlantısı nedir tam olarak? kafama girmiyor da benim.
    - ne bileyim bayanlar genelde savaşlı dövüşlü şeyleri pek tercih etmez de
    - bende sinema okuyorum işte 23 yaşındayım.
    - ??
    - cevap yazsana
    - orda mısın??
    + erkeğim ben.
    - bye.

- selam. bişey merak ettim de benim kullanıcı ismimin anlamını biliyor musun? (roseshah)
    + gülşah?? =d
    - evet gülşah mısın sende benim gibi?
    + nasıl bir ruh hastasısınız lan siz

- bayan mısınız gerçekten?
    + sadece kız ismi yazılı bir nickten yürüyecek kadar abaza mısınız gerçekten?
    - hayır merak ettim yani madem rahatsızsın niye adınla geldin ki
    + oyunu ilk indirdiğimde online oynandığını farketmeyen beynimi s.. zaten.
    - küfür etmenden belli oldu senin erkek olduğun.
    + travestiyim ben.
    - eyvallah.

- sabahın 6sında hala oyunda olduğuna göre baya işsizsin heralde.
    + hacı hacıyı mekkede, işsiz işsizi dakkada.
    - dini bütün bacımızsın başım üstünde yerin var
    + başının üstünde beyin var mı? yerimi bir adet beyine vermeyi seçiyorum ben.
    - senin seviyene düşen senin gibi olsun
    + bence zaten başlangıç seviyesindesin ama elman kırmızıya boyanınca dikkate alabilirsin bu lafını.
    - açık adres ver lan burdan yazmak kolay adres ver geliyorum
    + atatürk ilköğretim okulu. şimdi çıksan anca yetişirsin zaten

edit: bana kimse ekli olmadığı halde mesaj atılabiliyor. nereden nasıl kapanacağını bilen yeşillendirebilir.
    edit 2: oldu, tenk yu.
  • ekşisözlük ittifağının kurulmasını desteklediğim bağımlılık yapan oyun.
  • bir arkadaşımın 3-4 ay önce tanıştırmasıyla ağzıma sıçan oyun. ogame'den bu yana böyle bir bağımlılık olmamıştı. telefon 4 ayda yaşlandı resmen. 42 level ile 4 yıldız gamora'mı tüm rütbelerini fullemeden bırakmayacağım oyun.

oyunun en can alıcı noktası ittifak muhabbeti olması, içerisinde bulunduğum ittifağın yaş ortalaması 35, doktoru hakimi savcısı mühendisi takılıyoruz bakalım. bu arada hanım kızdığı için tuvalette gizli gizli oynamak, eskiden babamdan gizli tuvalette sigara içtiğim günleri anımsattığı için ayrı bir zevk veriyor.
  • sevgili dostlar oyunu yaklaşık 1 yıl oynamış, zamanının neredeyse tamamını bu oyuna vermiş ve en sonunda bir enayi bulup 1000 tl ye bu illetten kurtulmuş biri olarak söylüyorum ki ya hesabınızı satabiliyorsanız satın ya da bırakın gitsin ama asla oy na ma yın.
    öncelikli olarak söylemek istediğim bazı şeyler var. ben oyuna 1 tl bile vermedim. verenlere de şaşıyorum, oyun lan bu para verip alacaksan herşeyi, böyle gelişeceksen ne anlamı var oynamanın.
    oyun ilk haline göre rezalet bir hale geldi, yani bunu sırf zorlaştırma olarak düşünmeyin, maksat millet daha fazla para harcadın potion güçlendirme falan satın alsın.
    bu arada şunu da ekleyeyim oyunu sattığımda 60 leveldim, hatırlamadığım sayıda 4 yıldız 5/50, baya da 5 yıldız 3/45 kahramanlarım mevcuttu.
    oyunu satalı birkaç ay oldu, resmen yaşadığımın tekrar farkına vardım, uyuşturucu gibi birşeymiş yemin ederim.
    ille de oynayacağım diyen arkadaşlar da ilerde bu dediklerimi yaşayıp pişman olmaz umarım.
  • nihayet yeni büyük güncellemesiyle bok gibi olan oyun. hayattan soğudum, intihara yeltendim. üstelik intihar edemediğim gibi daha çok kıl çıktı bileklerimde.

doktor diye aldık, çamaşır makinesi çıktı resmen. can basması rezalete döndü.

gitti dr.strange'im.

(bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
  • sağlam bir ittifak dahilinde 5. ya da 6. derece ittifak macerası haritalarını oynarsanız ayda en az 4 sınıf, arenalardan gelenlerle birlikte de en az 10 genel 4. kademe katalizör kazanabileceğiniz oyun.

bundan birkaç ay öncesine kadar sadece 6. derece ittifak macerası oynayan bir ittifakta bulunan birisi olarak, bir noktadan sonra 4. kademe katalizörler çöp olmasın diye saçma sapan adamları yükseltmek zorunda kaldığımı belirtmem gerekli bu noktada.

evet, kabam para kazanmak için çok saçma bir düzen yürütüyor, oyuncular para harcasın diye elinden gelen pisliği yapıyor ama bundan kaçmanın yolu da yok değil, yukarıda anlattığım üzere...
  • marvel kahramanlarının bir kısmını bünyesinde henüz bulundurmayan ama yine de yeni gücellemesi ile eğlenceli olan oyundur. bir de zırt pırt tek yıldızlı hulk yerine 4 yıldızlı bir thor gönderse şahsıma daha çok sevebilirim.
  • elimdeki tüm dişi karakterlerine hasta olduğum oyundur.

captain marvel (ms. marvel): öfke'ye pek güzel sahip karakter. ikinci özel hareketi fury'ye denk gelirse süper oluyor.

gamora: dupe'lanınca assasination geliyor, ikinci özel hareket tadından yenmiyor. ha arada çok şanssız olursanız, assasination gelmediği gibi, bir damla kan bile akıtamıyorsunuz, o çok sinir bozucu.

storm: yanlış hatırlamıyorsam, dupe'landığında özel hareketleri, düşmanın güç barı ile orantılı olarak zarar veriyor. üstelik "ikinci özel hareketi kaçırdım laaan" diye üzülmeye gerek yok, zira üçüncü de aynı oranda zararlı.

magik: dupe'lu ya da dupe'suz, güç barı'nı ikiye getiriyorsunuz; bir vuruyorsunuz düşmanın gücü hem düşüyor hem kilitleniyor. sonra birinci özeli koyuyorsunuz, gücün bir bölümü size geçiyor. dupe olunca bir de üstüne kaymak geliyor ki, rewind sayesinde bir anda %50 enerji geri gelebiliyor.

scarlet witch: dupe'suzken düşmanın her türlü pozitif dalgasını deaktive edebiliyor. kalkan mı dersin, öfke mi dersin, iyileşme mi dersin, hepsi gidiyor. dupe'lu olunca da bunların hepsini rastgele kendine alıyorsun.

black widow: dupe'suz olmasına rağmen, dört yıldızlısını rank 4 yaptım, zira çok pis hayvan bir hatun. ama biraz şans işi. şansınız varsa, ikinci özel hareketle düşmanınızı bir anda öldürebilirsiniz
  • aralık 2014'te ios ve android'e çıkan, marvel kahramanlarını içeren dövüş oyunu. severek oynuyoruz.
hesabın var mı? giriş yap