• sesinin tonu hiçte sinir bozucu olmayan aksine gayette hoş ve tok bir sesi vardır. kendisinden güzel bir seslendirme sanatçısı, spiker veya program sunucusu olurmuş ben bunu anladım bir kaç videosunu izledikten sonra.
  • pewdiepie'dan kat kat daha eğlenceli, sempatik, gönlümün efendisi youtube oyuncusu.
  • hem muhabbetinin tatlı olması, hem sesinin güzel olması, hem de genelde korku oyunları oynamasıyla gönlümü fethetmiş youtuber.
  • sempatik bir youtuber. (bkz: pewdiepie) gibi sonradan antipatikleşme hastalığına da yakalanmamıştır.
  • youtube de bir gamer. genellikle korku oyunlarını oynuyor. ayrıca eğlenceli bir tarzı var.

http://www.youtube.com/user/markipliergame
  • an itibariyle 1.2 milyona yakın aboneye sahip youtube kanal sahibi/vlogger. asıl adı mark edward fischbach olup, kendisi yarı alman yarı korelidir. mühendislik okumasına rağmen okulu tamamlamamıştır ve youtube kanalındaki videolarında oyun oynarken aynı zamanda oynadığı oyunlara yorum yapar. bazen tek kişilik oyunlar oynarken, bazen kendisi gibi youtube kanalı sahibi diğer oyuncularla eğlence videoları hazırlar. şu an kendisi cincinnati'de yaşamaktadır.

abisinin ismi thomas f fischbach'tır ve abisi çizim/yazı işleriyle uğraşır. babası iki kere evlenir ve hem mark hem de abisi thomas babasının ilk eşindendir. babası mark üniversite yıllarındayken kansere yakalanır ve ölür.

sembolü pembe pala bıyıktır. pembe pala bıyıklı karaterinin ismi ise warfstash'tir.
  • kendisini sözlükte gördükten sonra videolarına ufak bir göz gezdirdim. öfke patlamaları beni güldürdü. hatta dark souls prepare to die edition oynarkenki halimi hatırladım.
    fuck everything fuck you fuck life

sesi fena olmayan,eğlenceli videolar çeken youtuber.
  • (bkz: a heist with markiplier) videosu (ya da oyunu) shane dawsonın gereksiz uzunluktaki jeffree star paleti belgeselinden (reklamından) daha fazla izlenmesi gerekirken biri 17m diğeri 9m izlenme almış. shane dawsonın sadece ilk belgeselleri iyi diye insanların balon haline getirdiği şu belgeselin sadece bir videosu 17m alırken tekrar tekrar oynanan bir oyunun bu kadar izlenmiş olması sinir bozucu.
  • welcome to the game gameplay'i ararken şans eseri rastladığım ve müptelası olduğum eğlenceli youtuber. korku oyunlarını oynarken kendini kaptırışı ve o tepkileri öldürüyor beni. ses tonu çok güzel ama şapşal biri olduğu için cool olmaktan ziyade sevimliliği ön planda. en son the blair witch oyunundaki köpek karaktere olan düşkünlüğü ile iyice gönlümü kazandı vallahi hayvan sever ünlü seviyorum ben, kendisinin de chica isimli bir golden'ı var çok tatlı. bazen oyun oynarken asla talimatları okumaması ve panikten pick-up kaçırma olayı yüzünden sayıp sövüyorum.
  • bir dönem kendisini izliyordum ama son zamanlarda resmen amerikalı enes batur'a döndü. yaptığı rezalet seslendirmeler, bağırmaları falan katlanılacak gibi değil.
hesabın var mı? giriş yap