• gs warriors'un bu basarisinin altyapisini ben kurdum gibi aciklamalariyla steve kerr'e golge dusurmeye calisan sonra da sirf hakkinda konusulsun diye mvp icin harden'i dusundugunu soylemesiyle gercek bi meriç oldugunu kanitlamistir. sozluk yonetiminden istegim bu basligin (bkz: meriç jackson) basligina tasinmasidir.
  • bugün itibariyle nba'da 10.000 asisti geçen 3. oyuncu, ülkücü mark jackson. daha evvel bu honoru yaşamış, bu endameyi sergilemiş 2 oyuncu ise, kapıkule'den tanıdığımız isimler: john stockton ve magic johnson efenim.
  • bugun 10142. asistini yaparak nbade tum zamanlarin en cok asist yapan 2. oyuncusu konumuna geldi magic johnson'i gecerek (10141)..
    esas ilginc olan sey ise ayni takimda (utah jazz) ayni anda nbain en cok asist yapan 2 oyuncusunun bulunmasi.. esi benzeri zor gorulebilecek bi hadise..
  • gsw'den an itibarıyla kovuldu. kendisini çok kötü bulmasam da warriors kadar potansiyelli bir takımı yeterince iyi yönettiğini düşünmüyordum. umarım yerine gelen koçla curry reyiz çok uzak olmayan gelecekte bir şampiyonluk görür.
  • warriors'un başarısının altyapısını kurduğu iddiasında sonuna kadar haklı olan spor adamı.
  • yorumculuk yaptığı koltuktan o kadar hızlı alınıp lakers'ın başına geçirilmelidir ki, kendi bile ne olduğunu anlamamalıdır.
  • golden state warriors'la ilk maçından enteresan işler yapmayı başaran rookie coach.

(bkz: deandre jordan/#26719866)
  • bilen bilmeyen de gsw'nin kadrosunda oynasa batı konferansında en iyi galibiyet-mağlubiyet yüzdesine eriştirecek oyuncular var sanacak.

adamın oynatmadığı admalar; nemenja nedovic, ognjen kuzmic, hilton armstrong. geri kalanlar yeteneklerine göre alabilecekleri maksimum süreyi alıyorlar zaten. curry varken steve blake'i mi oynatsın adam her maç 35 dakika? yoksa bogut yerine ezeli mi oynasın? lee yerine speights? hadi iggy bu yıl beklentinin altında kaldı diyelim ki draymond green gayet güzel süre alıyor. keza barnes da öyle. nerede adam kayırılıyor arkadaş bana bi açıklayın.
  • yaptığı ezikliktir, hasetliktir, hıyarlıktır.

http://sports.yahoo.com/…-surprising-213042270.html
  • nba e ilk girdiginde assist ve savunmasiyla dikkati ceken, sut ortalamasini daha sonra iyilestiren guard.
hesabın var mı? giriş yap