• zeka duzeyi ve dilbilgisi kullanimina bakilacak olursa ilkokul ogrencisi oldugunu tahmin ettigim, hemfikir olmadigi bir sey yazarsaniz size ana baci kufurler hakaretler eden, son zamanlarda sayilari git gide artan ve sozlugun kalitesinin iyice dusmesine yol actigini dusundugum, çaylak'ligi biter bitmez sozlugu trollemeye devam edeceginin sinyallerini ozelden attigi mesajlardan anlayabileceginiz, terbiye ve saygi seviyesi herkesce malum suzer.
  • insan yerine koyup, fenerbahçe'nin emmanuel emenike transferinde zarar ettiğini izah ettiğim basit bir mesaja, özelden şöyle cevap veren varlık :

''-marilyn- yürütceğin mantığa sıçam. kemal derwish mezarında ters döndü aq.''

''derviş'' yazmak yerine face'deki kezbanlar gibi türkçenin içine etmesi mi desem, durduk yere ağzından köpükler saçıp küfürler etmesi mi desem, kemal derviş'in öldüğünü sanacak kadar cahil olması mı desem...

komple zarar ziyan, zaman israfı susercik.
  • hayatımda gördüğüm en gereksiz insanlardan birisi. hani kendisi zaten bir işe yaramıyor ama diğer insanlara ne zarar versem düşüncesi içinde. böyle tipleri nasıl sözlükte tutuyorlar anlamıyorum.
  • kelime dağarcığı küfürlerden ibaret olan kağnı tekerleği. bir de "adres ver ulan" deyip, alınca kaybolması var ki... tem erkek canım ahahah
  • sabırsız, tahammülsüz, hoşuna gitmeyen şeyleri yazan insanlara pm yoluyla küfreden, trol.
  • emek sineması eylemi ile tuvaletten su içerek dalga geçip, sonra da cevabını alınca; bağa ha diyerek dava edeceğini söyleyen liseli.
    ateş olsan cürümün kadar yer yakarsın. hadi naş.
  • lan eskiden sözlükte spoiler yememek için dizinin başlığına tıklamaz, öylece bütün gün sözlükte takılırdık. kimse de spoiler lı başlık açmazdı. açamazdı. şimdi adam direkt spoiler lı başlık açıp, "müthiş olay!" diye de tanımı çakıp sözlükte fink atıyor. ne açtığı başlık siliniyor, ne de bu yazar uçuruluyor. e nooluyor? mesela ben pazartesi günü spoiler yememek için sözlüğe hiç girmiyorum. yani bu ve bunun gibi kişiler benim sözlüğe girme hakkımı elimden alıyor. hadi game of thrones başlığına girip spoiler gözüme çarpsa "kendi düşen ağlamaz" diyeceğim. ama sözlüğe de mi girmeyelim? o da mı yasak? belki çok önemli bir olayı kaçırmış olacağım? neden haftanın 1 günü ekşi sözlük'ten mahrum kalayım?

sözlükte bu yönetim oldukça daha çok artacak olan yazar türlerinden biri.
  • donuz' a eklediğim yazar kendisi. kendisini spoiler vermeye adamış durumda.
  • hoşuna gitmeyen entryler için küfür ettikten sonra da ben avukatım hesabını vereceksin diyen yazar. sicil numarasını sorduğumda da tc kimlik mi diye cevap veren troll. (bkz: cin olmadan adam çarpmaya çalışmak)
  • kendisinden ''yazar'' olarak bahsedilmesinde katkısı ve insiyatifi olanları anlamakta güçlük çektiğim dengesiz, türkçeden ve hukuktan bir haber, saygısız, hazımsız, terbiyesiz, patavatsız ve yazar olmayı bekleyen binlerce sözlük takipçisinin önünde çok kötü bir örnek.

not: gereği düşünülüyor.
hesabın var mı? giriş yap