• cruz, estudiantes derken gelecek sezonu da kiralık olarak banfield'de geçirecek. opsiyonu banfield'de olacak. ulan herife sözleşme değil pranga takmışız. carrusca yerine avcılar'da kooperatife girseydik kulübün dikili bir ağacı daha olurdu.
  • son aldığım haberlere göre kumaşını dokuyan çocuk kör olmuş.
  • nasıl zeki bir adamsa kendisini avustralya kıtasına kumaşı iyi, geleceği parlak bir futbolcu olarak kabul ettirmiş.
    oynadığı adelaide takımının sitesinde doğum tarihi 1 eylül 1993. herifin attığı golleri falan göre bu çocuk bizde çok durmaz, en fazla 2-3 yıl sonra türk takımlarına satarız diyolardır. herif hollywood filmi gibi çıktı amına koyim, her anı sürprizlerle dolu

http://www.footballaustralia.com.au/…-carrusca/5606
  • galatasaray'a transfer olduğunda tigana kendisi için, "carrusca'nın montajlanmış 10 dakikalık videosunu yolladılar, o sebeple transfer etmedik. benim montajlı görüntülerim 50 milyon dolar eder" dedi.

sergen gördü ve arttırdı "benim videolarımı izleseler, 100 milyon dolar verirler" dedi. turgay şeren bu açıklamalardan sonra yorum yapmaktan kaçındı ama biz anladık.
  • estudiantes la plata forması ile 90 dakika oynadığı ilk maçta lanus'a karşı golünü çaktı. üst üste üç maçı 90 dakika oynayıp tamamladığı zaman etrafımızı sarıverecek, bir boşluk ki asla bitmeyecek, herşey bir anda anlamsız gelecek işte biz o gün tükeneceğiz carrusca.
  • cruz azul'da sakatlık, o, şu, bu derken bırak 90 dakika tam bir 45 dakika bile oynayamamıştır. büyük ihtimalle o gittikten sonra cruz azul'da 20 numaralı formasını '' bu adam bizi de iyi sikti '' diye emekli edip tavana asarlar.
  • böyle, kendi halinde, sessiz, utangaç, efendiden bi adamdı aslında. antremanlara saatinde gelir, kimseye sert girmez, kendine bir şey sorulursa konuşurdu. antreman sonrasında da duşunu alır, tertemiz ütülü kumaş pantolonunu ve gömleğini giyer, evine giderdi. sosyal hayatı pek yoktu. maaşını, primini falan aldığı banka şubesi dışında görmüşlüğüm yok. "cruz azul ile anlaşmış, meksika'ya gidecek" diye bana da mahallenin bakkalı söyledi. inanamadım. nasıl böyle bir şey yaptı anlayamadık, hayret ettik.
  • arjantin futbol federasyonunun eski yetenekler açıkta kalmasın, onlar solmasın kampanyası dahilinde tekrar kürkçü dükkanına dönmüştür. estudiantes la plata ile anlaştı. bir sene kiralık oynayacak sonra da onların olacak. zaten hiç bizim olmadın marcelo.
    kayahan'dan gelsin sana. sarı saçlarından sen suçlusun.
  • birilerinin bu adamın menajerinden ders alması gerekiyor.
    kariyerini dört yıldır bir ileri beş geri sürdürdüğü arjantin liginden avustralya ligine geçiş yapmış. hayat sana güzel be carrusca.
hesabın var mı? giriş yap