• “bu transferin takipçisiyim, hiçbir vasfı bulunmayan kazmanın önde gideni bu adamı nasıl satabiliyorlar ? cas ve uefa nezdinde gerekli girişimler yapılmalı”

tavşan sikini taşa sürtmüş dağı siktim demiş
  • transferin takipçisi olacakmış, sanki bana uefa savcısı

takip etmeyenin anasını siksinler, et…

ayda bir editle bizi de merakta bırakma ama tamam mı?
  • bu sezon fenerbahçe'de en beğendiğim futbolculardan biridir. herkes szalai'yi övüyor ama tisserand her maç beni mest ediyor. gerek ikili mücadeleler olsun, gerek topu oyuna sokması olsun, gerek sağ kanada verdiği destek olsun, gerek kafa topları ve yan toplar olsun; adam tek kelime ile mükemmel oynuyor. insanlar popüler olanı sever, popüler olmayana ise burun kıvırır. şu an defansımızda szalai çok popüler ve ben kendisini çok seviyorum. ama tisserand'ın performansını da es geçmemek lazım diyorum. fenerbahçe bu sezon taktik değişikliği ile yepyeni bir transfer yapmış oldu ama sanırım kimse farkında değil. izlediğim tüm maçlarda adam kusursuz oynadı. ads maçını kurtaran futbolcuların başında bana göre. olsun, görünmesin, böyle oynamaya devam etsin de ne olursa olsun. helal olsun.
  • amına koyduğumun oğlu kendi takımıyla ilgilenmiyor da fenerbahçe’nin sattığı topçuların muhasebesini tutuyor :d
  • valla şaka maka szalai ve altay ile birlikte bu adama zeval gelse götü zor toparlarız dediğim üç adamdan bir tanesi şu anda takımda, gerçekten inanılmaz oynuyor.

geleni gideni çöp diye yaftalayıp gittikleri yerde köpek gibi top oynadıklarında şaşıran tayfaya kapak olsun oynadığı futbol. ayew, slimani, frey, hiçbiri çöp falan değildi bu adamların, takım çöp olduğundan onlar da çöp oldular, bu kadar basit.
  • bizim taraftara vitor hocamın adam gibi sistemde neler yapabileceğini gösterdiği topçu.

taraftar alıştı her gelene çöp demeye ya hu durun bir düşünün bizden giden adam niye coşuyor o zaman diye.

aklıma hemen gelen adamlar slimani, ayew, frey.

bugün maçın gizli kahramanıdır. atak kesti oyun kurdu, oyun açıp arkadaşlarını rahatlattı, bu adam maşallah diyelim üçlünün sağı için doğmuş
  • aptalca bir hamle yüzünden fenerbahçe'yi zor duruma düşüren kötü stoper. şu kulüpte 1 tane stoperden anlayan adam yok mu gözünüzü seveyim.
  • bi’ ayağı kopmuş egemen korkmaz bile bundan daha iyi stoperdir. egemen korkmaz ne alaka diye sormayın, ben de bilmiyorum.
  • beyinsiz aptalın teki. yedirdigin kaçıncı gol bu sene bu be amk beyinsizi yeter ya.
  • geldiği gün milli takımda luyindama'nın kaptanı diye fenerbahçelilerin övdüğü futbolcuydu.

işte fenerbahçe ergen twitter tayfasının futbol bilgisi bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap