• kuruyemiş sektöründe elde ettiği kazanımın ardından maksul, mahsül ve hakbul gibi çakmaları ortaya çıkan çerez dükkan serisi.
  • 2021 itibariyle internetten “dilediğin kadar al” sloganıyla satışa başlayan kuruyemişçi.

aralıklarla 3 sipariş verdim.
    isterseniz 50 liralık, isterseniz 250gr sipariş verebilirsiniz.

yeni farkedip beni yazmaya gark eden şey ise: örneğin 50 liralık sipariş verdiniz ve kilogram karşılığı 0,92kg'a denk geliyor. ancak bunun hazırlanma esnasında personel bu oranı tutturamayıp size 0,91kg gönderdi.

arada kuruşa tekabül eden fiyat farkı kredi kartınıza iade ediliyor.

ülkenin bu zihniyete ihtiyacı var.

bu dürüstlük size çok yakıştı sayın makbul!
  • bugünlerde tvde dönüp duran akla zarar reklamları bulunan ucuzlukçu aktar kuruyemişçi vs vs. abi kim verdi o reklam fikrini size ya

x’in makbulü makbul makbul makbulü makbul

bu ne ne bu amk. bi de o çalışanları ne hale sokmuşlar reklamda tabii onlar figüran değilse.

kimler para kazanıyor canına yandığımın memleketinde dedirten bir acayip firma. reklamda oynayan çalışanları da çok sevimli çok. :s

evet makbulü makbul makbule makbuş makbul…*
  • bu akşam başakşehirdeki şubelerinden birinde yılbaşı kutlayan kırmızı kukuletalı suriyelilerin baskını sonucu neredeyse ürün kalmamış. yurdumda yılbaşını bile suriyeliler kutlayabiliyor artık.
  • bana ilk defa “tane karabiber” ayıklatmış firmadır.
    görsel
  • verdiğim paranın hepsi helali hoş olsun. online mağazadan verdiğim sipariş taptaze, çıtır çıtır geldi. fiyatları hem uygun, ürünleri de tazecik. tavsiye ederim.
  • ürünleri iyi fiyatları güzel çeşit fena değil.
    kuruyemişler, bademli portakallı vs çikolata drajeler, cezeryeler, lokumlar falan fiyatına göre güzel. bir tek muska, pestil, cevizli sucuk tarzı şeylerini beğenmedim.
    ama muadili olan çoğu bu tarz mağazaya göre fiyat performans oranı olarak harbiden makbul.
  • 300 gram leblebi alırken, 500 gram badem tadan insanları görebileceğiniz yer.

tadına bakabilirsiniz diyorlar tamam ama abartmayın kardeşim.
  • kabul edilen, muteber. (bkz: osmanlıca)
  • (bkz: uygun), (bkz: kullanışlı), (bkz: kaliteli), (bkz: değerli).
hesabın var mı? giriş yap