• benim uyuz olduğum nokta kendisi ya da yaptığı faul değil. arkadaş, adam göz göre göre direkt sakatlamaya yönelik giriyor senin arkadaşına. bütün takım aynı anda başına toplanıp sıkıştıracaksın bu adamı, maç içinde sıkıştıracaksın, iteceksin. burası bizim kahpe ligimiz. ama ne yapıyor bizim efendi çocuklar? herkes kafasını çevirip gidiyor neredeyse. bunlarla baş etmenin başka yolu yok, onlar gibi olacaksınız:

(bkz: #56158265)
  • ligin en "underrated" oyuncusudur. bu adamı bizim kemalettin'e benzetiyorum. takımdan gittiğinde değeri anlaşılmıştı.
  • suç sende değil, dakika 30'dan sonra seni değiştirmeyen hocanda. ekranda izleyenlerin alayı biliyordu mahmut'un atılacağını. ama hocaların hocası aykut kocaman oyundan çıkartmadı.
  • üç büyüklerde olsa sayfasına bugünkü 8 haziran 2019 türkiye fransa maçından sonra yüzlerce entry girilecek adam. maçın gizli kahramanı. fransa orta sahasına nefes aldırmadı.

hele 30 metreden kalecinin üzerine vurduğu top biraz sağa veya sola gidip gol olsa, bu gece herkes onu konuşacaktı.

gizli kahraman.
  • oğuzhan'a taban ile bastığı pozisyonun aynısını yaşayıp, oğuzhan kadar şanslı olamayıp, sakatlanmasını canı gönülden dilediğim top tepici. türkiye liginde böyle davar hareketler, tatlı sert üslup diye yıllarca göz ardı edildi ve edilmeye devam ediyor. şu mahmut gibi onlarca kamil var sikimsonik ligimizde, belasını bulasıcalar.

ekleme: oyun içinde olan, kasıtsız bir hareket olsa böyle şeyler yazmayacağım ama adam bilerek, görerek, isteyerek basıyor. kötü niyetli.
  • ilk yarı boyunca milyonlarca futbol sever kırmızı kart görmeye çalıştığını gördü ve binlercesi bunu dile getirdi. aykut denen adam ilginç şekilde izledi kırmızı görmesine göz yumdu. kendisi ise bile isteye kırmızı kart gördü. inşallah küme düşer takımı ve hocasıyla beraber.
  • bu yaşta hala nasıl kendisini bu kadar sahaya verebildiğini, sabah kalkar kalkmaz antrenmana gidip aynı cr7 gibi akşam yatana kadar spor salonundan çıkmadığını ve nasıl sadece ama sadece futbola odaklanabildiğini 12 kasım 2022 başakşehir galatasaray maçı sonrası anladım.
  • altyapısından çıkığı, 14 seneden beri oynadığı takımıyla güzel bir şampiyonluk kazanmıştır.

bunu bir de şampiyonluk golünü atarak yapmıştır.

2020'nin en başarılı futbolcusudur.
  • efsane top oynamıştır, diyecek başka söz yok.
  • adamın tip bekçi rıza. oyun xavi. ne iş anlamadım. bu gece gayet iyiydi.
hesabın var mı? giriş yap