• iktisatta genis tabanlı para arzı. kagıt para ve vadesız mevduatın toplami olarak taminlanan dar anlamli para arzına(m1) vadeli mevduatların eklenmesi ile ortaya cikan para arzidir.
  • istanbul metrosu diye de bilinen taksim-4.levent (atatürk oto sanayi, $i$hane) hattı.
    http://www.istanbul-ulasim.com.tr/…ylisistemler.jpg

m2 kuzey 1.uzatma: 4.levent-seyrantepe-atatürk oto sanayi
    m2 güney 1.uzatma: taksim-$i$hane
    m2 güney 2.uzatma: $i$hane-yenikapı
  • istanbul'da kullanılabilecek en iyi toplu taşıma hattı kesinlikle.

kirazlı, atatürk havaalanı metrosuna yolum düşüp de binince baygınlık -allaaah bindirtmesin, o ne öyle ya- geçiriyorum, herhangi bi otobüsle düzgün yolculuk yapabildiğim tarihi hatırlamıyorum, öyle bişey varsa da aşırı sarhoşumdur. yok hatta ya, aşırı sarhoşsam kesin otobüsten gerilmişimdir, o da yok herhalde. metrobüs dünyasından bahsetmek istemiyorum, hakkında ciltler yazılacak durumda, anadolu yakası metrosu olan m4 metrobüsün yandan yemişi oluyor genelde, refah içinde gitmek bi' yana, basit bir toplu taşıma kuralı olan inenlere öncelik vermek burada ütopyaya dönüşüyor, amcalar üstüne basıyor, teyzeler de kadın olmanın verdiği özgüvenle ohh nasıl olsa bende de var diyerek kolunuza belinize falan dokunuyor bol bol, devam edemeyeceğim yazmaya, daraldım.

m2 metrosu harika, m2 metrosunu sevin.
  • 2017 model, gıcır gıcır hyundai rotem setlerinin çalışmaya başladığı metro hattı.
    içi gayet güzel. sesi de marmaray ve 2009 rotem karışımı. *
  • redrock m2nun konusma dilinde kisaca soylenmesidir. bu alet hd digital kameranin (ozellikle panasonic hvx-200 ile cok bi guzel gider) onune takilir, ardindan nikon lensleri takilir ve videonun goruntu kalitesini adeta film ile cekilmis gibi artirir.
    bu aletle cekilmis bir ornek icin aslidan yardimci olmuyor klibi suaradadir: http://www.redrockmicro.com/…/user/asliyardimci.mov (yavas acilabilir, sabirla bekleyiniz) evet film degildir bu klip m2 dur.
  • bu hattaki araçlar yenilenmiş, yeni güzergah tabelalarına kavuşmuştur.
    sanırım gerçekten 2011'de bitecek artık.
    bittiğinde bakırköy incirli - hacı osman gibi uzun ve işlevsel bir güzergaha sahip olacak.

detay
  • japon menseili beles mmo. hakkinda neden entry yok, kimse neden tanimiyor diye merak etmiyorum cünkü ben de adini hic duymamistim. ta ki yanlislikla silinip oyun piyasasindan kaybolana kadar. koskoca oyunu bildigin update ederken bi hata sonucu silmisler. sistemin bi yedegi de olmadigi icin kurtaramamislar ve piyasadan cekilmek zorunda kalmislar. lan japon, sen akilli adamsin nasil oldu böyle bi is diye sormak istiyor insan
  • tam adı m2a3 bradley olan amerikan apcsi. silah olarak 25mmlik otomatik bushmaster topuna ve 4 adet tow füzesine sahiptir günümüzde m1 abraams tankı ile beraber amerikan zırhlı birliklerinin omurgasını oluşturmaktadır.

ortakları arasında george w bushun ve ladin ailesininde bulunduğu united defence şirketi tarafından üretilmektedir ve özellikle 11 eylül saldırısı sonrasında çokça üretilmiş ve amerikan ordusuna satılmıştır.
  • m² olarak yazilirsa metrekare anlamina gelir.
  • macaristan devlet televizyonu 2. kanalı...
    canlı izlemek için http://videotar.mtv.hu/…ideok/2007/04/12/23/m2.aspx (silverlight)
hesabın var mı? giriş yap