219 entry daha
  • edit: benle iletişime geçmişti birisi kim o fibromiyaljiliydi. çıkmıyor mesajların..

1 hafta içtim saçlarım inceldi. doktor kesin kesin içeceksin diyor. beyler alternatif bulun bana. kas ve kemik. fibromiyalji ve romatizmasal ağrılar için. göz problemleri ve nörolojik problemlerim de çok.

yahu kardeşim yarrak gibi yan etkisi ben efendi adamım sigara dahi içmiyorum alkol almıyorum içmek zorunda kaldığım ilaca bak. 8 kutum vardı birini açtım vermem diyordum 7 sini eczaneye vericem.

ama bana simbalta demeyin bir ilaç söyleyin doktor venfaksilin effexor vs başlıyor habirem. nöroloji de lyrica veriyor.

fizik tedaviye aynı sorunlarla gidersem gababentrin veriyor oda. amk hepsi pfizer ürünü. adamlara aşıdan sonra güvenim de gitti.aha xanax çekmecede acil durum olmadıkça elime sürmüyorum.

ağrı kliginine mi yatalım bizler ne yapalım.

en son nörolterapi yaptırdım iğnelerle. botox gibi ama botox değil koçak anastesia ile iğnele yapıyorlar ağrı yerlerine . etkisi geçince daha kötü oldum başta iyiydi. sinirlere reset atmak için manuel olarak denenen bir yol. garantisi yok

takip eden doktorlar ege üniversitesinde. ve ege de bir kaç. hastanede. doktorlarım iyide. ılaç ağır baba. benim kafamın yerinde olması lazım
hesabın var mı? giriş yap