• brezilyanın kenar mahalle bir sahanın soyunma odasında forvetler için yazan bir söz;
    eğer top size geldiğinde orta saha size faul yapıyorsa kart görüp atılmasını sağlayın.
    eğer top size geldiğinde yakın marke alıyorsa avantajlı anda sıyrılın ve geçin.
    eğer top sizdeyse ve herhangi bir pres yoksa karşınızdaki luiz gustavo'dur, o sizi bulur ve topu alır.
  • 33 yaşındaki gustavo 3 aylık aradan sonra; fizik olarak gayet dinç, zihnen dinç, takım için savaşıyor, 40 yıllık fenerli gibi oynuyor.

25 yaşındaki ozan tufan 3 aylık aradan sonra; kilo almış, zihnen hazırlanmamış, ilk maçın ilk dakikalarında takımını yalnız bırakıyor, ayrıca haftaiçi oynanacak olan kupa yarı finalinde takımını yalnız bırakıyor.

yabancı sınırlaması yüzünden maalesef iş ahlakı olmayan, profesyonellikten uzak futbolculara mahkum kalacağız.
  • atiba’dan iyi dediğimiz sezon atiba’dan iyiydi ve bunu beşiktaşlılar da kabul ediyordu. asıl problem bunu saçma sapan sistemlerle oynatan erol, 32 yaşındaki adama 4 yıllık hayvan gibi sözleşme imzalayan yönetim ve top bundayken hareketlenme gereği bile duymayıp pas almaya çalışmayan caner gibi oyunculardaydı.

yine de itlik puştluk peşinde koşmayıp işini yaptı. gs ve bjk hem yüksek maaş alıp hem de kendilerine lanet ettiren oyuncularını hatırlasınlar artık onları da ben hatırlatmayım.

tüm bu sebeplerden oyununu eleştiririz ki bence şu anki fb kadrosunda kesinlikle yeri yoktu ama karakterini eleştirecek bir şey görmüyorum. gene insan evladıymış ki yatarak 4m euroyu götürmek yerine oynayacağı bir yere geçmeyi tercih etmiş. türk oyuncularda bile çoğunlukla göremiyoruz bunu. yolu açık olsun.
  • tam fener oyuncusu diyenlerin kulübünden felipe melo gibi arsız bir orospu çocuğu geldi geçti. ama taraftarın karakteri aynı olduğu için pek anlayamıyorlar. *

not: sturridgespor
  • pacman gibi karşısına çıkanı yiyiyor.
  • sosa ve lemos’un birbirine çarpıp mal gibi kaldıkları pozisyonda orta sahadan bir deparı vardı bana messi’yi verseler bu kadar haz almam sanırım. golü yemiş olsak bile umrumda olmadı.

bu adamdaki hırs takımın toplamından fazla.

abdülkadir’in pozisyonunda da defanstaki malların hamle bile yapamadığı adamı ceza sahasına kadar rahatsız edip baktı ki adam gidiyor, ceza sahasına girmeden omzu vurdu, tabi vitaminsiz parmak yerde yuvarlanınca faulü aldı.

adam tam bir süper kahraman.
    topallardan jailsonlardan tolgaylardan sonra bu günleri bize gösteren tüm tanrılara hamdolsun.
  • hakkında melo ile kıyaslama yapılmış.

bilerek çift taban dalan melo

hadi şerefsiz değilsen silersin hesabını.

edit : bu videoyu beğenmemişler tam aynısı olması gerekiyormuş, buyrun o da var.
  • ben bu adamı izlerken hayret ediyorum. ya adam sürekli sikicem yapacağınız işi diyip 20 30 metreden gelip pres yapıyor. yani ne diyim bilmiyorum. fenerbahçeme çok ama çok yakışan ve bir o kadar da açık ara ligin çok üzerinde bir futbolcu. 32 yaşında neden bonservisine 6 milyon euro verildiğini anlatıyor sahada.

edit: maç sonu röportajında "buraya tatile değil savaşmaya geldim" diyerek bir gol daha atan.
  • -4,5 sezon hoffenheim toplam 109 maç sezon başı ortalama 24 maç
    -2,5 sezon bayern münih toplam 100 maç sezon başı ortalama 40 maç
    -4 sezon wolfsburg toplam 142 maç sezon başı ortalama 35 maç
    -2 sezon marsilya toplam 98 maç sezon başı ortalama 49 maç
    -brezilya milli takımı 41 maç
    kendisi 12 yıldır(2007-2019) üst düzey liglerde oynamış(almanya,fransa,şl) toplam 449 lig maçına ve 41 milli maça çıkmıştır.12 yıllık sezon başı maç ortalaması 37 maçtır.üst düzey liglerde ve üst düzey takımlarda oynamasına rağmen gittiği bütün takımlarda 12 yıldır ilk 11 oyuncusu olmuştur.marsilya'nın uefa finali oynadığı 2018 sezonunda 56 ilk 11 maçına çıkmıştır.

adam rizikosuz transferin tanımıdır.
  • şu adamı kötüleyenler vardı cidden olmayınca ebemizin örekesini nasıl tersten gördüğümüzü hatayspor maçında ve ilk olarak geçen sene 20 senelik kadıköy serisinin bitmesiyle gördük. böyle adamların kıymetini bilmeyenlere ve bok atanlara mehmet topallar, hasan aliler müstahak zaten. bu adam bu hafta galatasaray derbisinde oynamazsa siz o zaman görün curcunayı. yönetim keşke irfan ile uğraşacağına şu adamı sağlam yedekleseydi. şampiyonluğun yolu ne mesuttan ne irfandan geçiyor dua edelim bu adama bir şey olmasın.

tanım: fenerbahçe ve türkiye topraklarına gelmiş geçmiş en iyi defansif orta sahalarından, bulunmaz nimet.
hesabın var mı? giriş yap