• abi biraz torreira konuşun amk adam basmadık yer bırakmıyor , bütün pozisyonlarda toplarda var. boyu kısa diye mi övmüyorsunuz amk.
  • hizmet aldigi saglik merkezine tesekkur icin oranin guzel bir kadin calisaniyla yan yana fotosunu story olarak attiktan sonra buyuk bir trip yemis anlasilan, hemen arkasindan devrim ozkan ile olan ask fotosunu story atip, seni seviyorum demis. türk kizi boyledir lucas, sen orta sahada rakibini yersin, nefes aldirmazsin ama turk kizida seni tribiyle yer, nefes aldirmaz:)
  • acıyorum adama ya. az önce yüzüne kezzap attılar, şimdi de mayına bastı... allah belanı versin fenerbahçe...
  • top geçmesin diye yerde topu kafasıyla çelen cesur aslan parçası.
  • bu adamın başlığının altına çöp yazmak için ya trol olmak lazım ya da salak
  • olm siktirin gidin kendi taklacı futbolcularınıza bakın ne yüzsüz insanlarsınız siz ya. kendi takımında irfancan var, crespo var. geçen sezon valencia'nın attığı taklalara aldatmaya yönelik hareketi bırak penaltı çalıyorlardı. böyle böyle 17 tane penaltı kullandınız.

ayrıca geçen hafta lucas torreira'ya yapılan %100'lük kırmızı kart verilmedi.

defolun kendi sahtekar futbolcularınızın başlıklarına hadi. götü yanan soluğu galatasaraylı futbolcuların başlığında alıyor amk.

edit: https://m.youtube.com/…jbskqrxt8zw&feature=youtu.be

3:53'e bir bakın. türk futbolunda böyle bir komedi bile yaşandı yani. arsız arsız rakip takımın futbolcularına sallamadan önce dönün kendi oyuncularınıza bakın. şikayet ettiğiniz eylemlerin alâsını gerçekleştiriyorlar.
  • adam tek başına şampiyon yapıyor takımı. abartmıyorum tek başına maç seçmeden aynı performansı göstermek insan üstü bir durum. para ile alınamayacak bir yürek allahına kurban çirkin reis
  • takımında sezonda 40 gol atacak bir forvet mi istersin yoksa torreira mı deseler ben seni seçerim bilader. yemin ediyorum çok büyük oynuyorsun. rakip takımda olup da en kıskandığım topçusun.
  • 5 haziran sabahı başlayan yaz tatilini 26 haziran'da tamamlayıp takımın yeni sezon ilk çalışmasına katılmıştır. kendisi uruguay vatandaşı olduğu için sırf gidip gelmesi, jetlag etkisini de düşününce en azından bir kaç gün daha izin istese hakkıydı. zira bu adamlar ailelerinden, ülkelerinden avrupalı oyunculara göre daha fazla ayrı kalıyorlar. ona rağmen florya'da ilk idmanda paf takım ağırlıklı oyuncularla birlikte çalışarak kulübe bağlılığını göstermiştir.
  • ömrü hayatımda gördüğüm en tuhaf futbolcu.nasıl bu kadar rol yapabiliyor aklım almıyor.
hesabın var mı? giriş yap