• an itibariyle nba 2014-2015 sezonunun en iyi 6. adam ödülünü almıştır. bunu başaran ilk toronto'lu oyuncuymuş kendileri.
  • ben buyum abi ya'nin da yazdigi gibi, clippers ile 3 sene 24 milyon dolarlik bir sozlesme imzalamistir. sicagi sicagina da "hep takas oluyordum, hic istedigim olmuyordu, ama bu sefer istedigim sey oldu. clippers'a bu sene gosterdigim bagliligi onlar da bana gosterdi. keyif aldigim yerde oynayacagim icin cok mutluyum" aciklamalarini yapmistir.

biz de sevindik underdoglarin krali.

ayrica daha once yazilmamis, takma ismi "sweet lou"dur.
  • bir dönem iki tane kız arkadaşı olan ve kız arkadaşlarının birbirinden haberi olan basketbolcu. hatta üçü beraber doğum günü bile kutlamışlar.

2011 yılında bir gece evine dönmekteyken karanlık bir sokakta hırsızın biri kendisine silah çekmiş, hırsız karşısındakinin lou williams olduğunu görünce kendisinin büyük bir hayranı olduğunu söylemiş ve öpüşüp beraber selfie çekmişler :)
  • clippers izleme sebebimiz.
  • adam sezon ortası lakers'tan rockets'a gitti şimdi de clippers'a yollamışlar. yılmaz vural'dan beter oldu mk. kadere bak.
  • aldığı sixth man of the year ödülü beni şaşırtmadı ama rakibi olan isaiah thomas da bu sezon oldukça iyi performans göstermişti aslında. lou'nun sezon içerisindeki çok kritik maçlarda kilit rol oynamış olması, derozan'ın sakatlığında toronto'nun lowry ve lou önderliğinde çok iyi maçlar çıkartması da büyük etken. bu faktörler belki kendisini bir adım daha öne çıkartmış olabilir oylamada. zaten thomas'ı sixth man olarak adlandırmak da biraz anlamsız, ilk 5 oyuncusu olarak adlandırmak daha mantıklı, en azından boston'da iken durum böyle. bugün hem boston hem de toronto maçlarını izleyebildiğim kadar izledim, iki takımda da doğru düzgün ayakta kalan iki isim de kendileriydi.
  • bugün warriors'a 50 sayı atıp maçı kazandırmış oyuncu. çok enteresan bir skorer.
  • clippers’ın en tehlikeli oyuncusu.

az önce biten maçta houston’a karşı ikinci yarı 26 sayı atarak takımına galibiyeti getirdi.
  • şu an ligdeki en iyi skorerlerden.
    6. adamlığı kabul etmek yerine bir takımın ana parçası olabilir. yeteri kadar egolu/hırslı değil sanırım.
  • nba in tarihi boyunca hakk en cok yenen, o hak ettigi takim bir turlu etrafina kurulamayan adam. acikara clippers in tek adami.
hesabın var mı? giriş yap