• hasta ve doktor konuşuyorlar:
    - sırtınız cılk yara olmuş!
    - bu mu yani bilimsel açıklaman?
    - cılk..yani cronic indepence local klorant..
    - ooo...pardon....
    - yaa...löpçük gibi kaldın di mi?
    - löpçük?
    - lineer öbeleyşın pört...
    - hasireleeee...

(bkz: yiğit özgür)
  • löpçük : genelde vucudun bir yerinin, ba$ka bir vucudun ba$ka bir yerine, tam olarak oturmasi hadisesinin efekti, tabiri.
  • jennifer lopez göbek taşına oturduğunda çıkması muhtemel ses.
  • ben bu terimi öss hazırlıkta dersanede karaciğer sistemini anlatırken duyduğuma yemin edebilirim. hatta ettim bile. googleladım aradım bulamadım ama var böyle birşey. karaciğerdeki o kanın bi yerden girip bi yerden çıktığı sistemin adı da löpçük! löpçük!?!111
  • tam anlamıyla arifin manchester'a attığı golü ararken geldiğim başlıktır. her şeyin başladığı yer tam olarak;

(bkz: ilk duyulduktan sonra defalarca dinlenen şarkılar)
  • vicüdümüzün belirli loblu bölgeleri için kullanılan ölçü birimi.

"löpçük göt" yani nedir, löp löp, ele gelen manasında.
  • silgi tozları ve uhu kullanarak yapılan garip nesneye de verilen isim.
  • tuvalet kağıdının ıslatılıp top haline getirildiğinde aldığı forma verilen isim. tavana atılması vaciptir.
  • malzemeler: en kalitesizinden bir rulo tuvalet kağıdı, musluğu çalışan bir lavabo.
    hazırlanışı: rulo halindeki tuvalet kağıdının bir bölümü açılarak orta büyüklükte folloş bir küre haline getirilir. lavaboya konularak musluk açılır, ve evirilip çevirilerek her yanının eşit miktarda ıslanması sağlanır. kalitesiz tuvalet kağıdı hemen parçalanıp erir. dolayısıyla löpçükte kullanılan tuvalet kağıdının kalitesi, löpçüğün kalitesiyle ters orantılıdır.* yaptığımız bu löpçüğün kıvamının tutup tutmadığını anlamak da çok basittir. aynen çiğ köfte gibi, löpçük de tavana atılarak kalite kontrolden geçirilir. eğer löpçüğümüz "löpürççç" sesi çıkararak tavana yapışmışsa ve orada kalmakta inat ediyorsa, tam kıvamında olmuş demektir. artık löpçüğümüz kullanıma (duvarlara, arkadaşlara, nereye dilersek oraya atmaya) hazırdır. afiyet olsun.
hesabın var mı? giriş yap