• (bkz: liv tyler)- (bkz: arwen)
    (bkz: cate blanchett)- (bkz: galadriel)
  • şöyle bir anektod aktarmıştır kendileri. zannımca bir filmin insanlar üzerindeki etkisini anlatacak en güzel örneklerdendir.

liv - "yılbaşında ingiltere'de bir arkadaşımın evinde kalıyordum. eşim roy ve ben uyuyorduk. arkadaşımın iki küçük oğlunun sesleriyle uyandım. koridorda dolaşıyor, odaların kapılarını açıp içeri giriyorlardı. bizim odamızın önüne geldiklerinde, daha küçük olanı tam kapıyı açmaya davranmıştı ki diğeri "hayır! o kapıyı açma. orda prenses yatıyor." dedi. kalbim yerinden fırlayacak gibi oldu. sanırım filmlerin insanlar üzerindeki etkisini ilk kez gerçekten o zaman farkettim."
  • genetik hata. bu kadar çirkin bi adamdan bu kadar küsel bi kıs.. kesin kodlama hatası var...
  • güzel değildir çünkü muhteşemdir, dört dörtlüktür. elf bir kere oğlum, şaka mısınız güzel değil diyenler çarpılırsınız valla!
    hem liv tyler güzel değil kate upton güzel değil kim güzel haa sorarım kim güzel.. kibariye'nin annesi mi?
  • (bkz: sutcu)
  • çirkin göründüğü tek bir adet fotografı olmayan kadın. hayır, insanın her hali var, gözlerini yarım kapatmışken olur, anıra anıra gülerken olur, yemek yerken olur, dünya güzeli olsan sakil çıkabilirsin. inadına aradım, ulan bir tane falso görüntüsü yok. 38 sene boyunca insan hiç mi çirkin görünmez ya, sikicem, bu ne amk?!
  • güzel olmadığını iddia eden kişiyi öldürsen ağır tahrikten indirim alabilirsin. yanında durup "eskişehir yoluna nerden çıkılıyor?" diye sorsa kalp spazmından geberecek olan insanlar güzel değil diyorlar.
  • ulan ibneler öldü sandım , yüreğime oturdu...beğenmeyen beylere bir sorum var...nasıl kadınlarla yatıyorsunuz ?beğenmeyen bayanlara da bir sorum var...lütfen bir fotoğrafınızı yollar mısınız ? bakalım bir kıyas yapalım sayenizde biz de insan görmüş oluruz. kendisi melek suretinde bir insandır.
  • rock star'dan rock star'a günlük sevgili değiştiren playboy yıldızı bir anneyle büyümüş, gerçek babasını 8 yaşında öğrenmiş, 14 yaşında modellik yaparak çalışmaya başlamış bir çocuk için şaşırtıcı derecede düzgün görünen bir hayat yaşıyor olması olağan dışı ve takdire şayan bence.

20 yaşından 30 yaşına kadar aynı adamla yaşamış, evlenmiş, çocuk sahibi olmuş, 5 yıl önce boşandıktan sonra da adı kimseyle anılmamış. sadece bu sene bir kez biriyle sinema çıkışı görülmüş o kadar.

tabi evlendiği adamın pek yakışıklı olmaması, çok ünlü olmaması insana ayrı bir umut veriyor, benim de şansım olabilirmiş diye. ama babanın farklı özellikleri var demek ki. hemen akıl kötüye gitmesin. mesela ünlü ve başarılı bir kadını elde edebilmekten daha zoru, onun bu başarısı ve ünü karşısında ezilmemek, bunu sorun etmemektir sanıyorum. ben çok iyi bilirim ya.

burdan yetkili liv tyler'a sesleniyorum.
    her türlü zorluğa göğüs germeye hazırım. eski kocandan yakışıklıyım bence hem.
    dış güzelliğin zaten tarif edilemez ama galiba içten içten iç güzelliğine de hayran olmaya başlıyorum.
    umarım google translate bu yazdıklarımı sana doğru çevirir, beni bulursun. öptüm
  • sevgilim, liv tyler'la sevişirsen bunu aldatma saymayacağım, demişti. lakin gelin görün ki, sevişmemizin ertesi günü terk etti beni. vay arkadaş ya! insanlar hiç samimi değil artık, eskiden böyle değildi, beyoğlu'nda fötr şapkasız tek bir allah'ın kulu olmazdı misal. evet.
hesabın var mı? giriş yap