• son zamanlarda gittikçe açılıp saçılmaya başlamış ve kanımca bütün büyüsünü kaybetmiş insan. biz onu baldır bacağını, göğüslerinin arasını göremediğimiz gizemli zamanlarda sadece sesi ve karizmasıyla sevmiştik. şimdiyse ne farkın kaldı britney'den christina'dan demek istiyorum kendisine. hatta dedim bile. bak anneke'ye bir tarafını açıyor mu? hayır. ayrıyetten insana nerden nereye dedirten, deneysel çalışçaz diye o kadar iyi işin üstüne sıçan bu grubun* tüm elemanlarından ayrı tutuyordum kendisini ama şimdi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim: kristina da dahil hiçbirinde zike sürülcek akıl yokmuş.
  • kariyer olarak tam bir çöküş yaşıyor. e gidip en yoz en taşak geçilesi bir alt sınıf pop star olmaya kalkarsan elindekinden de olursun. beter ol liv kristine.
  • http://www.livkristine.de/ ye gore ispanakli borek ile ayran seven bir kisiymis kendisi.
  • nymphetamine klibinin temasindaki donuk mavi, gri ve siyah renklere tezat sari saclari ve zeki baki$lariyla oldukca estetik katmi$tir cali$maya.
  • metal piyasasinda bulup bulabileceginiz en bi pamuk sesli, bir ihtimal de en guzel kadin... bir de solo albumu var. madonna dan biraz hallice, tavsiye edilmez..
  • nymphetaminein* klibinde salıncakta sallanan kişi.
  • rock the nations 2004 te ilk şarkısını söylemeye başladığında erkek egemen seyirciyi 'allaaah karı' nidaları eşliğinde sahne tarafına koşturmuş hatun kişi. konser sonrasında da kocasıyla (bkz: alexander krull) imza falan dağıtmışlardır, bu esnada da sürekli gülümsemiş, 'çok güzelsin, hastayım sana' diyen hayranlarına* 'sen benden daha güzelsin' diye karşılık vermiş, kadınlar kocasını şapur şupur öperken, orasını burasını mıncıklarken bile hanımlığını bozmamış pek şirin, yanakları sıkılası, öpülesi, ardından bikaç kere daha öpülesi kadın..
  • biraz önce tiyatro sahnesi ile başlayan klibi ile aklıma gelmiş olan metalci karı. youtubeda aratayım dedim. amanın, bi arattım ki piyasa olmuş. öyle böyle değil akıllara zarar.

http://www.youtube.com/watch?v=3vmqm0c5bjm
  • kendi ismine atıfta bulunan, kocasıyla beraber kurduğu, harf oyunlu cin isimli leaves' eyes grubuyla da ilişiğini kişisel sebeplerden kesmiş olan kişi. iskandinav doom metal gruplarında tutunamayan kadın vokalistler derneği yönetim kurulu başkanı.
  • hicbir zaman theatre of tragedy'e yakismadigini dusundugum hatta grubun teknoya gecmesinin en buyuk sebeplerinden biri. butun grup simsiyah giyinmisken pembe body kirmizi deri pantolon ile konsere cikan yeri cok da rahat doldurulabilecek hatun kisisi
hesabın var mı? giriş yap