• çok farklı bi kadın. ilginç bi çekiciliği var ve beni deli gibi çekiyor karı. gözleri kaşları yanakları beni benden alıyor. benim olacaksın lillyyyyyyyy!
  • normalde diğer vs modellerine kıyasla fazla dikkatimi çekmişliği yoktu daha önceden, ancak bad blood klibinde açık ara en çok ilgimi çeken hatun oldu. hep aynı tipte hatunların olduğu bi yerde nispeten daha farklı bi çekiçiliği olduğu için sanırım. kendisinde türk kızı tipi var denilmiş, keşke bütün türk kızları böyle güzel olsa diyorum.
  • vs'nin en iyileri arasındadır bana göre. oldukça çekici ve en azından çoğu model gibi sarışın değildir. biraz çeşitlilik lütfen yani.
  • aslında hoş hatundur fakat victoria's secret gibi bi defileye yakışmadığını düşünüyorum.

önceden de değinildiği gibi bence de içerden bi torpili var. çünkü vs hariç hiç doğru düzgün bi projede yer almamıştır.

ayrıca catwalk'ında çok kötü be lily'cim yaa.
  • http://www.elle.com/…e/lily-aldridge-mom-in-playboy

eski playmate'lerden laura aldridge'in* kızı olan model.
  • kendisine o kadar çok torpil geçiliyor ki. fantasy bra bi kere doutzen giymeden ayrıldı ya. daha ne diyeyim lily nin o kadar da vs'ye kattığı bir şey yok. aksine vs lily'ye popülarite kazandırdı. bu da bir gerçek. hem catwalk'ı da o kadar iyi değil. o topuklu ayakkabılarla yürüyemediği o kadar belli ki. yani tamam belki iyi insandır ama bir vs ye çok da yakıştığını düşünmüyorum. bu hayatta başına gelen en iyi şey victorias secret ile çalıkmak kanımca.
  • kings of leon un solisti caleb followill in eşi, sırf amerikan olduğu için vs meleği seçilmiş olabilir mi?
  • taylor swift'in bad blood klibinde yer alacak olan model.

(bkz: bad blood/#51266487)
  • kepçe kulakları ve ayrık dişine rağmen acayip çekici bulduğum kadın. feci çekiyor beni.
  • vs'in 2012 jingle bells reklamında görülebilecek olan bir model.
hesabın var mı? giriş yap