• cidden övdünüz mü bu elemanı :d
  • alninin catina monte ettirdigi bilmemkac milyon dolar degerindeki pembe elmasin, bir muzik festivalinde crowdsurfing yaparken birileri tarafindan cart diye cekilip koparilip calindigini aciklamis rap insani.

(bkz: mal aq)
  • parası olan ama aklı olmayan bir başka celebrity.
  • xxxtentacion*, young thug*, metro boomin* gibi isimlerin modasına uymaya karar vermiş mumble rapper. bunların hepsi daha birkaç ayı doldurmadan müziğe geri dönmeyi bırakın albüm çıkararak piyasaya geri atladılar. kendisi de anlık bir peek yaptıktan sonra geri dönecektir kuşkusuz, yoksa şunun bir izahı yok. reklamın iyisi kötüsü olmaz tabii, o yüzden yargılamaya girmek gereksiz olacaktır.
  • formülü günümüz rapper'larından pek de farklı olmayan kişidir.

bol autotune'lu bir mikrofon.
    saçmasapan bir lyrics ve aşırı oynanmış bir ses.
    marjinal, ilk gay rapper olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir tarz.
    isminin başına getiliren lil eki.
    photoshop harikası, günümüz gençlerinin sosyal medyada paylaşarak 'cool' olacağı bir album artwork'ü.
    buyrun, karşınızda günümüz rapper'ı.

en önemsizi ise tabi ki lyrics.

duyacağınız şeyler: 'mmhheeee' 'mmmmhhhh' 'yeaaaahhh' 'baaaayyyy-b'
  • bir rihanna hayranı, sapığıdır. instagramda tek onu takip etmektedir. geçenlerde rihanna'nın fena* bir storysinin ss'ini alıp kendi storysinde paylaşmıştı. *

tarzını beğendiğim rapçi.
  • dün gece vma'de ed sheeran'a yanlayıp xo tour llif3'ı söylemiş olan rapper. samimi söylüyorum, hayatımda bu kadar kötü bir medley ne gördüm ne duydum, hala kimin aklına geldiyse tüm kalbimle küfrediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=0r2ovn-ptxo
  • eternal atake albümünü beklemekten sıkıldığımız rapper. kendisinin röportaj ortasında koşarak kaçıp arabasına binmişliği ve kendisiyle röportaj yapan abiye 2 kere kanadada ekstazinin legal olup olmadığını sormuşluğu vardır. kırmızı halı pozları ve feminen mimikleriyle ayrı instagrama attığı kombinleriyle ayrı yarar. kafasını asla anlamayacağım insanlar arasında ilk beşe girer kendisi.
  • normalde 5'4 ama parasının üzerindeyken 6'6 boyu vardır.
  • sürekli bir şekilde ea (eternal atake) için insanları hypelıyor, pfp'sini kaldırıyor, instagram profilindeki her şeyi siliyor falan. normalde symere woods hadi abi seni alalım sağa, gel playboi carti ön plana derdim fakat bu lanet uzi o kadar tatlı biri ki eriyorum resmen ya.
    son olarak buraya lil uzi hakkında çok güzel bir cümle bırakmak istiyorum:
    "lil uzi is literally an anime girl trapped in a trap master's body."

edit: eternal atake geldi, albüm için daha detaylı bir entry gireceğim.

edit 2: eternal atake geldi, adeta bir bomba gibi düştü.
    şarkı puanlaması yapmayacağım, herkesin zevki farklıdır yalnızca p2'yi pek beğenmedim, silly watch ve homecoming çok iyi.
    p2 isimli parçayı bu başlıkta iseniz büyük ihtimalle bildiğiniz xo tour llif3 şarkısının ikinci partı olarak yapmış fakat ilki mükemmel olduğu için mi yoksa flowun ve nakaratın çok benzediği için mi bilmiyorum beğenemedim, redditte gördüğüm kadarıyla beğenmeyen bir kesim var fakat bu xo tour llif3 gibi bir başyapıtın ikinci bölümü olduğunu değiştirmiyor.

eternal atake deluxe'a gelirsek,
    eternal atake albümünden bu kadar kısa süre sonra çıkmasını beklemiyordum gerçekten.
    myron isimli parçayı uzunca bir süredir soundcloud üzerinden kesit olarak dinliyordum ve gerçekten çok beğenmiştim. hani ilk duyduğunuzda çok sevdiğiniz şarkılar olur ya ondandı myron. tamamını dinleyebilmek çok hoş bir duygu.

sıra (bkz: playboi carti) dostumuzun whole lotta red isimli yıllardır leakleri yayınlanan albümünde.
hesabın var mı? giriş yap