• lg nihayet tipi düzgün bir telefon yapabilmiş. söylenenlerin aksine g5'e benzetemedim ben.
  • 4xhd, g3, g4'ten sonra peşpeşe kullandığım 4üncü lg telefondur. saydığım telefonların hiçbirinde sorun yaşamadım. sıkıldığım için ya sattım ya da birilerine verdim. bootloop olmadı hiçbiri. bu da olmaz herhalde. g4'ten sonra kamera açısından çok beklenti içine girdim sanırım o yüzden biraz hayal kırıklığı oldu, ahım şahım bir fark yok. ama video çekimi efsane..

alacaklara not; yanında verilen hediyelere kanarak almayın hediyeler patates.. hifi modül zaten bunun için değil.. kulaklık eeehhh işte.. 360 cam çekmecede yatıyor.. ama telefon gayet güzel..
  • (bkz: lg pişmanlıktır)

(bkz: lg g4)
  • g5'lerin elde kalması sonucu sıkıntıya düştüklerinden v20'de kutu içeriğini bilerek zengin tutmuşlardır. kutu içeriğini gelin birlikte inceleyelim.

kulaklık : denemedim ancak deneyenler çok kaliteli bir çıkışı var diyorlar. parasını hak eder.

hifi plus : bu aslında lg g5 için üretilen bi aparattı. g5'in alt kısmı çıkıyor bu aparat takılıyordu. ancak v20'nin kendisinde zaten standart geliyor bu özellik. başka bir telefonda kullanmanız gerekli. gereksiz yani.

360 camera : buda ilk zamanlarda bin liralara satıldı. sonrasında lg g5 alanlara hediye verdiler yinede ellerinde kaldı sanırım tekrardan hediye olarak vermeye başlamışlar. 2-3 sefer çekim yapıp evde bi köşeye atarsınız. v20'nin kamerası zaten çok iyi birde kim bu kamerayı yanında gezdirir ki ?
  • android 9 pie güncellemesini alacak telefondur. lg testlere başlamış.
  • reddit'te bir kullanıcısının 30 dakika boyunca el feneri için kamera flaşını açık tutmasından sonra ufak bi darbeyle kamera camının kırıldığı telefon. sanırım flaş ledinin ısınmasından dolayı cam darbeye karşı hassaslaştı.

https://picload.org/…20_cracked_camera_cover_gl.jpg

bu olay g5'tede vardı lg hala akıllanmamış.

(bkz: #61158866)
  • lg türkiye'nin fiyatını 3.000 lira olarak belirlediği cihaz.

bu arada iphone 7 32 gb şuan 2.800 lira.
  • onlarca amiral gemisi cihaz denedim hala lg v20 ses kalitesine sahip bir mobil cihazla karşılaşmadım. bu cihaz 2016 yılında sabre es9218 marka ses çipiyle birlikte üretilmişti. bence mobil cihaz üreticileri bu ses çipine tekrar göz atmalılar.
  • lg'nin hobi olarak ürettiğini düşünmeye başladığım akıllı telefon. ulan çıkalı kaç hafta oldu nerede bu cihaz?!
  • lg şu sıralar bunu alana hediye olarak 360 cam, hi-fi modül, b&o h3 kulaklık (toplam 2673 tl değerinde) veriyor.
    kafa karıştırır...
hesabın var mı? giriş yap