• hem rotary benzeri bir efekt hem de aynı isimde bir marka olmasının yanında memleketimizdeki elektro bağlamacıların bir çok efekt pedalına hitap şeklidir. sanıyorum zamanında bir bağlamacı şu pedalı kullanıyor, ardından pedal kullanımı yaygınlaştıkça diğerleri de o pedalı ararken çareyi pek alakaları olmayan phaser efektinde buluyorlar ve artık onların arasında phaser'ın adı "lesli" oluyor. tabii sadece o değil bir çok modülasyon pedalına da lesli diyebiliyorlar. sizin efektinizin adı "phaser" hacılar.
  • evde yapılabilecek yürüyüş aktviteleri eğitmeni kadın.
    https://www.youtube.com/watch?v=m9yi2lgzre0

step hareketlerinin tahtasız şekilde yapılması ve yürüyüş, hafif koşu hareketleri içeriyor. hiit cardio yaptıktan sonra hafif.e yürümüş olmak için yapıyorum. yani liis kardiyo için fena değil.
    lakin benim kafama takılan leslie'nin devasa kalçası ve iri bacakları. çalıştığım kişinin vücudu fit olmayınca bütün hevesim kaçıyor. karın kası çalışırken kadının dümdüz ve etli karnı,oblique kısmı sarkmaya meyletmiş bir şekilde görünce de aynı şekilde değiştiriyorum. demezler mi insana bre kadın sen bu kadar spor yapıyorsan e bu halin ne?
    her neyse arada bakıyorum sana leslie iri bacakların yüzünden, arada bir.
  • haftanın üç günü yapiyorum.hafta icleri 30 dk olandan haftasonu 45 dk olandan yapiyorum.bacaklarim gözle görülür şekilde inceldi.iki aydir düzenli yapiyorum.ise yariyor hem de eğlenceli.
  • bir efekt
  • bu kadının programını yaparken de sakatlanmayı başardım ya ben daha kendime bir şey demiyorum, bu da bir yetenek yani... busted walk kısmında koşmayı abartıp bileğimi burktum. (bkz: kendini kaybetmek)
    ayakta, mat kullanmadan spor yapmak için ideal. youtube da çeşitli dakikalarda yürüyüş programları bulunan kadın.
  • leslie sansone adlı spor koçunun, 1 mile, 2 mile ve 3 mile şeklinde 15/30/45 dk’lık egzersiz videoları.
  • bombshell albümünün en iyisi king creosote şarkısı.
  • söylemesi hoş, oldukça çekici bir kadın ismi.
  • ingilizce unisex isim.
    (bkz: leslie nielsen)
hesabın var mı? giriş yap