• ''bazen topu ellerimle tutmayı unutuyorum, ama bazen de hatırlıyorum ve ellerimle tutuyorum.''

ben de hayatımdaki her şeyi bu şekilde özetleyebilirim, sesimsin kaleci.
  • bi sezonda 271 gol yiyen takımın hikayesi. spor hakkında izlediğim uzak ara en iyi (kısa)film. twitter da bu filmi farketmemi sağlayan ozan şişli ye de saygılar burdan. filmi izlemek için;

http://www.youtube.com/…9kq&feature=player_embedded
  • "sıfır. biz hep sıfırla bitiririz."

kaybederken bile eğlenebilen ve büyüklerin aksine öfke ve nefretle oyunu devam ettirmeyen kısa boylu, büyük yürekli insanları anlatan öykü.
  • insanin icini isitan nefis bir hikaye. cf margatania'nin bütün sezon boyunca 271 gol yiyip sadece 1 gol atabilen 7 yas alti takiminin, benim gibi bu dünyadan sikinti duyanlara kocaman bir hediyesi.

nasil tezahürat ediyordu cocuklar?

sí, sí, sí senyor!
    margatania és el millor!
  • ülke futbolundaki tüm kurumların tamamen kapatılması, şu an buradan beslenen ayırtetmeksizin herkesin defedilmesi sonrası, fubola yeniden nereden başlayacağımızı gösteren takım.

--- spoiler ---

benim sevdiğim şey topları durdurmak ... hepsi bu... o kadar. daha çok çalışmam lazım.

--- spoiler ---
  • bu nefis kaybedenler hakkındaki en bi güzel, en bi toparlayıcı blog post'u şüphesiz ki fakfukfon'dadır, fareler oyunda'da değildir.
  • "birisi neredeyse bir gol atacakmış ama ben görmedim."

futbol'un içindeki muhteşem sporcular başlığı altında örnek verilebilecek sayılı takımdan biriymiş de bugüne kadar izlememişim.
    büyümüşte küçülmüş değil, çocukluğun saflığını kaybetmemiş ve kaybettirmemek için de bilinçli büyük adamların arasında olan çocuklar. pek güzel bir kısa belgesel.
  • futbolla, sporla alakalı - alakasız, anlayan - anlamayan, seven - sevmeyen, kadın - erkek herkesin izleyip duygulanacağı bir kısa film.
    ilk entry deki arkadaş link vermiş, lütfen 9 dakikanızı ayırıp izleyin. pişman olursanız 9 dakikanızı veremem ama söverek rahatlamak isterseniz yeşillendirebilirsiniz.
  • "sıfır, biz hep sıfırla bitiririz." nasıl tatlılar
hesabın var mı? giriş yap