• sierranin efsanevi text-advanture oyunu. al lowe tarfindan yazilmi$tir. oyunda larry adinda, güzel bir gece geçirmek isteyen, yaki$ikli [!?], maço bir erkegi yönetirsiniz.. içki, kumar, kari-kiz ne ararsaniz bulabileceginiz oyun 8088 i$lemcili bilgisayarlarin hüküm sürdügü bir devirde çikmi$, çok ragbet görmü$, bunun üzerine serinin devam yapilmi$tir.
    dönemin ortaokul gençligi birlikte saatlerce, günlerce bu oyunu oynayip "ahi ahı.." "of olaya bak lan hoha" nidalari e$liginde bulmacalari çözüp oyunu bitirmeye kasmi$lardir
  • 14 yasinda bir kiz cocugunun prezervatif ikonlu mouse'uyla leisure suite larry oynarken babasinin hissettiklerini hissetmeye calisin. (bkz: bu hikayedeki mal benim) (bkz: baba olarak degil kiz cocugu olarak)
  • oyunun başında bi de 18 yaşından büyük olduğunu kanıtlamak için birtakım sorulara cevap vermek gerikirdi ki ben her seferinde yardıma birini çağırmak zorunda kalırdım
  • zamanın en düzgün insanlarını bile abazana çeviren harika oyun
  • yanlış hatırlamıyorsam alt+z tuşuna basınca oyunun başındaki yaş kontrol sınavını atlayabiliyordunuz.
    ben bu tuş kombinasyonunu hala doğru hatırlıyorsam, benden uzak durunuz.
  • ölümcül oyun. bu oyunun bir bugı vardı. bir yerde ölürseniz, mesela caddeye çıktınız, araba ezdi gibi... ses kapatılmış ise * tekrardan açılıyordu. yoksa istatistik hocası neden sınıftan kovsun ki...
  • oyunu duz oynadiginizda mustechen sahneler gormeniz olasi degildi pek.. ama bilmeceleri cozemeyip de erkekler du$ kabinindeki tuglayi iktirince yan kabindeki cirilciplak kadinlari derhal tespit eden yurdum insaniyla gurur duymamak mumkun degildir..
  • serinin dördüncü oyunu, tarihin ilk ve tek multiplayer adventure oyunu olarak planlanmış, programlanmış ** fakat işler yürümeyince, iptal edilmiştir.
  • yeni bir kenti keşfetme, 70'li yıllar atmosferi, caz, güzel kadınlar, viski, kumar, maço zevkler... dünyayı ve cinselliği yeni yeni keşfetmekte olan bir bünyede şok etkisi yaratan, adama "larry" diye antikarizmatik bi nick aldıran muhteşem adventure oyunu.
  • alman oyun firması crazybunch tarafından geliştirilen ve 7 kasım'da çıkacak olan yeni larry oyunu. yeni diyoruz fakat yeni olan birşey yok gibi. lefty'nin barı, aynı hatunlar, kısacası 1. oyunun yüzbininci remake'i gibi birşey olacak.

anlamadığım şey larry oyunlarını oynamış olan ve bilen kitle günümüzde 35 yaş üzerinde, bu yeni(!) oyunu alıp deneyecek olanların büyük bölümü de bu yaş skalasında olacak ama oyunu geliştirenler yeni yetme tıfıl gençler. hatta bazılarının larry serisini bile oynamamış olduğu belli. bu durumda gençler tarafından oluşturulan oyunun aurası, senaryosu, esprileri yaşlı kitleye nasıl hitap edecek? oyunu yeni nesile tanıtacağız diyorlar ama yeni nesil larry'i ne yapsın? oyunlardaki o hafif erotizm tadı internetle birlikte yok oldu, direk brazzers açıyor millet artık.

amma velakin oyunun geliştiricileri arasında yer alan grafiker ve animator kızlar çok etkileyici, çok tatlı ve çok karizmatikler. onlar için alırım bu oyunu.
hesabın var mı? giriş yap