• son dönem takıntılarımdan bu muhteşem insan evladı the fall adlı tarsem singh başyapıtında* canlandırdığı yatalak hasta rolü için cape town'da gerçekleştirilen hastane çekimlerinde, 2 ay boyunca çekim ekibinden ayrı, bir evde yalnız yaşamıştır. önemli bir ayrıntı da kendisinin yürüyebildiğini sette tek bilen kişinin tarsem singh olmasıdır. kimse durumdan haberdar olmadığı için gayet doğal bir şekilde çekimlerden önce, bulunduğu yerden alınıp tekerlekli sandalye ile sete getirilmiş ve filmin yarısına yakın bir zamanda ikamet ettiği yatağına yine yardımla yatırılmıştır. 2 ay yalnız yaşamak konusunda "rolümün gerektirdiği depresif ruh haline bürünebilmek için gerekliydi" şeklinde beyanatlarını da gördükten sonra insan ister istememez bir durup düşünüyor. ya bu adam işini ciddiye almak konusunda bişeylere su kaçırıyor, ya da normal olan bu, biz burda 1,5 saat süreli, jet hızıyla çekilmiş dizileri izlemekten uyuşmuş beynimizle ekranda hareket eden her canlıyı oyuncu zannediyoruz.
  • muhteşem film the fall'u izledikten sonra her gün rüyama giren gaymidir nedir, "gaysen ağlarım, değilsen de gel evlenelim" demek istediğim kalın ve güzel kaşlı, güzel bakışlı, davudi sesli insan mı hayvan mı melek mi nedir çözemediğim varlık. *
  • bana şu yaştan sonra pratik meyveli turta tarifleri aratan şerefsizoğlu şerefsizi* canlandıran aktördür. ulan daha turtanın ne olduğuna dair kafamda oturmuş bir imge yok ki meyvelisini yapayım. turta benim için hep mistik bir şeydi. hiç canlı turta görmedim ben ömrümde mesela.

neyse, el mecbur. belli ki karşı cins seviyor böyle şeyleri. bulup yapacağız bir şekilde ve toplayacağız puanları eşimizden.

not: sütlaç yapabiliyorum ama. ha bir de irmik helvası.
  • tam bir "ne rol versen oynar, hem de çılgınlar gibi oynar" adamıdır, erkek güzelidir.
    gay olduğu söylentisi teee soldier's girl'de canlandırdığı transseksüel karakterine dayanır. millet heteroseksüel bir erkeğin bir trans kadını bu kadar iyi oynamasına anlam veremedi, "heralde gaydir abi bu, yoksa nasıl oynayacak?" mantığıyla dedikodu yayıldı, günümüze kadar geldi. adam şimdiye kadar gay olduğunu kabul etmedi, açıklama yapmadı. hatta sorulduğunda gay olmadığını da söyledi. ama nedense dünya onu gay kabul etti. gay olsa bi' şey olur mu? olmaz tabii ama durduk yere niye dedikodu çıkarıyorsunuz şimdi.

lee pace yakışıklı, yetenekli, başarılı bir oyuncu olmasına rağmen sırf kız arkadaşları ünlü değil diye, beraber oynadığı aktristlerle aşk yaşamıyor diye gay damgası yemiş bir diğer hollywood kurbanıdır; sahip çıkalım! *

ha yarın öbür gün gelip de ben gayim derse de o zaman "ben seni ellerin olasın diye mi sevdim?" diye de sorarım ona!
  • bana gay olduğuyla ilgili bir bilgi gelmedi, bana böyle söylenmedi! içim acıyor sözlük.
  • 4 metre gibi görünen abi. gerçek avatar aramızda dolaşıyor.
  • temiz yüzlü bir çocuk. bakın adam demiyorum, "çocuk". hani şu kız isteme merasiminde takım elbisesi ve beyaz gömleğinin içinde sürekli gülümsemeye çalışıp utancından ağzını açamayan damat tipinde biri, konu komşunun onaylayacağı cinsten.
  • yakışıklılığı insanı üzen cinsten bir adam bu adam, öyle....
  • izbandut gibin (iyi anlamda).
  • the fall adlı [bence] muhteşem filmde pushing daisies'den daha karizmatik ve de sevimlee olan; şahane gülüşlü, hoş sesli, fidan boylu insan. kendisine göz kalemi de yakışmamış mı, yakışmış.
    *
hesabın var mı? giriş yap