• expectations

şarkısında nostalji yabancı şarkıların aromasını bulduğum eski (bkz: fifth harmony) üyesi kızımız. beğendim, iyi şarkı olmuş.
  • grubu fifth harmony'nin en popüler şarkısı worth it'te kendisine ait özel vokali bulunmamasına rağmen klipte güzelliğiyle büyüleyen 96'lı hanımefendi.*
  • expectations şarkısını beğendiğim şarkıcı. bir de halsey ile yaptığı strangers düeti güzel. zaten bu iki şarkısını biliyorum sadece.
  • yirmi üç yaşında abd li şarkıcı. yüzü güzel, fiziği güzel, sesi güzel. zaten bir kalçası var fazlasıyla güzel. daha ne olsun.
  • online camiada kadınların kendi cinsel tercihlerinde şüphe duymasını sağlayan güzeller güzeli biseksüel hanım.
  • olmuş bu kız!
  • fifth harmony'nin arıza, metalci üyesi.
  • prelude adında nefis bir ep'yle dönmüş şarkıcı. fifth harmony dağıldıktan sonra bazı solo işlerini de beğenmiştim ama bu projesi son dönemlerde dinlediğim en iyi işlerden biri oldu.
  • the x factor usa'nın 2.sezonunda oluşan fifth harmony adlı grupta dikkatimi çeken şahıs olmuştur. biraz araştırayım dedim, abarttım. programda ilk söylediği şarkıda babası sonlara doğru ağlıyor en çok o sahneyi beğendim. sözü geçen sahne : http://www.youtube.com/watch?v=xueg5mzvjaw

işim gücüm de var ama el alemin yarışmalarına kafayı taktım, bir de illa herkesi araştırıcam, çocukluklarına kadar inecem.
  • camila cabello’nun patlama yapmasından sonra solo çalışmalarına ağırlık veren fifth harmony üyesi. babasının açıklamalarına göre camila ayrıldıktan sonra gruba ayrılan bütçe önemli ölçüde kesilmiş ve grup 3. albümüyle çaptan düşmüştü.

sevgilisi ty dolla sign’ın in your phone şarkısında yer aldıktan sonra steve aoki ile işbirliği yapıp all night’ı çıkardı. in your phone fena değil ama all night’ta resmen vokal şov yapmış. ama yine de o yeteneğine rağmen o kadar paçoz, itici ve çingene ki şu kızı bir türlü sevemiyorum. gruptayken camila’ya resmen mobbing uyguluyordu. 5h’deki en hırslı kız olsa da o cadolozluğu bir tarafında patlayacak gibime geliyor.
hesabın var mı? giriş yap