• philadelphia 76'ers'da kariyerine başlayıp 13 yıllık kariyerine 8 takım sığdırmış oyuncudur.

genel olarak iyi bir yan rol oyuncusu olmasına rağmen benim aklımda draft olduğu sene scottie pippen'ın telefon numarasına sahip olmasıyla kalmıştır. nerden okuduğumu hatırlamıyorum ama 1999 yılında etkilenmişim demek ki.
  • golden state warriorsun yetenekli oyuncusu ... çok elastiki bir yapıya sahip hiç ummadığı bir noktadan smaç yapıp sizi dumurdan dumura sürükleyebilir ... skorer bir yapıya sahip bunun yanı sıra yaptığı savunma ile ön plana çıkıyor ... sixersdaydı önceden iverson ile iyi işler yaptılar zamanında ...
  • artık washington wizards forması giyecek olan atletik oyuncu ... güzel transfer ...
  • nellynin dilemma adlı şarkısının klibinde rol almıştır
  • kendisinden beklenen seviyelere bir türlü gelemeyen ancak hangi maçta ne kadar atacağı da hiç belli olmayan biridir kendisi. abarttığı günlerde karşısında olmak istemez insan.
  • takımına* her alanda müthiş katkı sağlayıp ligin top çalma lideri olan, buna da ortalama olarak 20+ sayı ekleyen hughes'a wizards'ın onun aklını çelecek bir öneri sunmaması şaşırtıcı. larry hughes gelecek sezon cleveland cavaliers ile anlaştı, muhtemelen paranın yanı sıra bir de lebron james ile oynabilmek için bunu yaptı. geçen seneki gibi oynarsa bu sezon all-star seçilmesi sürpriz olmaz.
  • kolejde mj ile kıyaslanmaya felan kalkılmıştı.sonuç kıyaslama açısında felaket
  • bu sezon hem takim olarak hem bireysel performans olarak cok iyi giderken (washington dogu konferansi 4.su, larry hughes 21.2 sayi, 6.1 ribaunt, 5.3 asist ortalama) ba$parmagi kirilan ve 1 - 1bucuk ay oynayamayacak olan shooting guard. umarim iyile$tikten sonra da ayni performansini devam ettirir, cunku gilbert arenas ve antawn jamison ile cok ba$arili bir uclu olu$turdular ve birlikte goze ho$ gelen bir oyun sergiliyorlar.
  • 11 kişiyi barındıran bir takas sonrası drew gooden'la beraber chicago bulls'a geçti.

shahnon brown'la cedric simmons da bulls'a geçti.

karşılığında da ben wallace cleveland cavaliers'e geçti.
  • new york knicks'in sezon öncesi hazırlık maçlarında, 5 maçta 81 dakika forma giyip kullandığı 20 şutu da kaçırdı. mike d'antoni'nin rotasyonuna girmesi epey güç.
hesabın var mı? giriş yap