• erasmus ile karanlık tarafa geçmiş gibi bir tip var elemanda..
  • babası harrison ford,dedesi hayden christensen,amcası mark hamill,annesi carrie fisher olan birisi için çok çok tipsiz.bu denklemden böyle çocuk olmaz.kesin bu üvey çıkacak görürsünüz.

mesajdan edit:büyükannesi natalie portman
  • herif turk siyaseti alegorisi olmus resmen. afra tafra yapip kendini osmanlinin devami sanan dalyarakgillerden, ama gelen vuruyo giden vuruyo
  • --- spoiler ---

seride iştahımı en çok kabartan karakter kylo ren oldu. genel kanının aksine ben episode 7'deki beceriksizliğini, dedesine özenip artist artist dolaşmasını, güçte büyük potansiyel taşımasını çok cezbedici buluyorum.

henüz yeni trilogy'nin ilk filmindeyiz ve bu beceriksizin -muhtemelen- büyük bir ustaya dönüşme hikayesini izlemeyi istiyorum. yine de babanı öldürmeyecektin tabii kalıbına zçtıım.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---

darth emo. koskoca galaksiye musallat oldunuz sülalecek, ne uğursuz hayırsız familyaymışsınız lan.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

soyadı solo.
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

--- spoiler ---

gücün dengede olduğu günleri unutma
    han solo' ya dil uzatma sebepsiz
    sen yine kylo ren olurdun ama
    baban kim bilmezdin şerefsiz

--- spoiler ---
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

yalnız babasını öldürdükten sonra değil bizimkilerin tarafına geçmek; 40 yıl aşsızlara aş, işsizlere iş, evsizlere de ev dağıtsa.. tillah olsa yine sevilmeyecektir. vader da obi-van'ı öldürdü ama o güçle birleşti ki zaten sevmemiştik yaşlı kenobi'yi arada kaynadı gitti. bu it han solo'yu öldürdü. star wars deyince darth vader'la birlikte akla gelen ilk karakteri öldürdü. chewbacca'yı yetim koymak nedir lan, hadsiz. rey ne kadar doldurabilir yerini. pis herif.

bi de şu "aydınlık tarafa çekiliyorum" mevzusu var. aydınlık tarafa çekiliyorum ne lan? içinden çıplak endor'da koşmak, ewoklarla dans etmek falan mı geçiyor? karanlık taraf çeker, onun olayı o. sinir, karanlık güçler, o yıldırımlı vıcuvlar falan hoş. aydınlık nasıl çekebilir seni.

aman neyse gücü gemi konsollarına ve silahsız babasına yeten zibidinin teki işte. nası godu chewie ama, at ağızlı.

--- spoiler ---
  • luke skywalker falan değildir abi saçmalamayın, o nereden çıkıyor?

mark hamill şu tipiyle filmde olacak, orijinal üçlemedeki obi-wan kenobi benzeri bir tarz ile. episode iv - a new hope'taki obi-wan alec guinness ile aynı yaşta ayrıca mark hamill.

kylo ren'in maskesiz hali ise şu. genç, incecik, fidan gibi bir adam. maskesiz hali bol bol var internette.

bağlantı olsun olsun şuradan kurulur, kylo ren'i luke eğitmiştir, sonra kylo dark side'a geçmiştir.

kendisinin henüz usta bir şövalye olup olmadığını da bilmiyoruz, hatta ışın kılıcı yapma konusunda çok da iyi olmadığını ve darth vader'ın izinden gittiğini biliyoruz sadece. insanlar çıkmış bu luke kesin diyor, yav ne alakası var?
  • --- spoiler ---

bir kere sinirlendin dağıttın da her yeri, ikinciye niye aynı konseptte bir sahne daha çekiyorsun abii, serinin sonuna kadar sinirlenip sinirlenip konsol mu kesicek bu adam ? (bkz: lol)
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap