• doğacak çocuğu modifiyesiz haline benzediğinde ne düşünecek acaba? oturdum bunu düşünüyorum.

edit: travis scott bunu favlamış ne diyim şimdi mutluluklar dilerim skskdkf
  • benim erkek halimle bodyguarda veresim geldi, travis gibi bir müptezele mi vereceğim.
  • amerikan magazin basınının son gözdesi. kaşını kaldırsa haber oluyor. 1997 doğumlu olmasına rağmen 1955 doğumlu annesi kris jenner'ın kız kardeşi gibi durur. ablası aşure kazanı götlü kim kardashian, eniştesi kanye west, babası 1976 montreal olimpiyat şampiyonu transexuel, diğer eniştesi eroinman ex-nba lamar odom, üvey ablaları,ağabeyleri,kardeşleri,görümcesi... hayata bak amk, aile soy ağacında kendimi kaybettim.

not : çok tatlıdır kendileri
  • 18 yaşında banu alkan gibi şişme bir suratla, kendall'ın küçük kardeşi değil teyzesi gibi duran bütün hayatını ablası kim kardashian'ın seks kasetine borçlu bakın ne kadar zenginim havalarıyla gezen, kendini bi bok sanan moroncan. üstüne üstlük annesi babası tarafından tamamen kendi haline bırakılmış, hayatı öğrenmesi gerektiği yaşlarda. "farklı bir havası olan hoş hatun" hıhı evet hahahahaha.
  • psikolojim zaten bozuk olduğu için kendisi olup milyonlarla oynamayı tercih ederdim.
  • ablaları gibi zenci sever bir hatun. ailece doyamadılar amk zenci pipisine..... babalarıda başlar yakında...
  • suç, kesinlikle bu kizlarda degildir. analari olacak enkaz yigini bunlari bu hale getirmistir. bu kiz da ablalarindan farkli degil tabiki. ilk estetik operasyonunu 13 yaşında geçirmiş, ilk erkek arkadaşı ve iliskisini 12 yaşında yaşamışmış. zaten en az 20 estetik ameliyat geçirmiş olmalı çünkü birkac sene önceki tipiyle uzaktan yakindan ilgisi yoktur su anki halinin. ana, ana degil ki! iddia ediyorum ki bunlarin analarinin dünyaya ve gençlerine verdiği zarar, birçok politikacıdan daha ağırdır.
  • hamile olduğunu açıklayan ünlü. 20 yaşında, şirketi var, 2. malikanesini aldı ve anne olacak kız resmen next next next tadında yaşıyor hayatı ahahahahaha.

drama çıkmış tabii, eski sevgili tyga "yoooo o benim çocuğum" diye krizlere girmiş anırarak gülüyorum.
  • sözlükte kendisine ermeni kezbanı denilmiş. evet güldüm çünkü kendisinin ermenilikle alakası yoktur. tarihteki en genç dolar milyarderi olmasının yanı sıra sadece annesinin eski kocası ermeni olduğu için ermeni olmayı da başaran ilk kişi olabilir.
  • sattigi ruj setleri ile 19 yasinda milyoner oldu. o uyanik annenin en kisa surede zengin ettigi kizi olma unvanini da aldi. olay kris jenner’da bitiyor, kizlar hikaye.
hesabın var mı? giriş yap