• bu sabah dallas - portland maçında, "dallas amma yaşlı lan kidd carter filan, zaman tüneli gibi" diye düşünürken oyuna girdi. hücum ribaunt alıcam diye birinin ağzına vurdu, faul yaptı. bağıra bağıra itiraz etti hakeme ama hakem "kulakları işitmiyor ondan bağırıyor zaar" diyip teknik faul vermedi.

kendisi sezon sonunda 40 yapar. hala basketbol oynayarak para kazanıyor. biz ofis sandalyesinde, gece yarısı maç seyredicez diye kanepelerde çürüdük, adam bench'te çürümedi. saygı duyuyorum.
  • hafta sonları hala keyifle basketbol oynama sebebim bu adam; bu yaşta nba'de oynuyorsa "ben niye oynamayayım arkadaş" düsturuyla çıkıyoruz sahaya, 93-94'lü bebelerle itişip duruyoruz.

ha ben bu entry'i niye yazdım, sabah kalktım nba box office'de knicks'in wizard'la yaptığı hazırlık maçında ilk beş başladığını görünce gaza geldim.

bu arada kendisi 95 draft'ında lige katılmıştır ve tüm ligde eğer j. howard hala ölmedi ise ondan daha eski sadece iki oyuncu var.94 draftında seçilen g. hill ve j. kidd(ayrıca thomas ve kidd bu sene aynı takımda forma giyiyorlar).
  • 72 doğumludur
  • vgmde çok güzel puanlar kazandırmıştır kendisi .. zaman zaman da tam manası ile sıçmıştır hayal kırıklığına uğratmıştır ... sezonun süpriz isimlerinden biridir ... marcus cambynin sakatlığını güzel değerlendirmiştir ...
  • herf kafaya koymuş sahada ölücek.dün oynanan denver maçında amacına ulaşacaktı nerdeyse.bırak artık amca.hac listesine kaydol.bak 3-4 yıla anca geliyo sıra.sora hangemhigh dediydi dersin.heheey.duvara mı anlatıyorum.
  • 2008 ve 2010'daki birinci tur draft haklari kar$iliginda phoenix suns'tan seattle supersonics'e gecen pivot.
  • sprewell'la oynadığı günden beri kendisi olan sempatim son iki sezondur lige tutunmaya çalışmasıyla erozyona uğradı ki öyle böyle değil. hafız zaten o kadar iyi bir oyuncu değildin, zirvede bırak diyemeyecem ama bırak amk.
  • murat murathanoğlu'na göre 4016 yaşındadır. haksız da değil.
  • ney york knicks te bu sezonun basinda pek dakika bulmakta zorlanan fakat daha sonra buyuk atilim yapmis basketbolcu. 22 dakikadan 40 dakikaya cikarttigi oyun suresi bu ince yapili arkadasimiza career high olarak geri donmustur.
hesabın var mı? giriş yap