• --- spoiler ---
    ya ben çok hassasım ya da ben çok hassasım yorumları okudum çünkü bi mal benim o kadar duygulanan heralde. az önce izledim vay a.q arkadaş, kung fu ustası öldüğünde olsun po'nun kaz babasıyla ilk muhabbetleri olsun panda anne babanın po'yu bırakmak zorunda kalması olsun , hepsinde gözleri nemlenir mi normal bi insanın? üff sondaki dövüş sahnesinde usta şifu'nun bi anda ortaya çıkmasında çocuk gibi mutlu olup el çırmama kendim bile şaşırdım, napıyorum lan ben dedim.. oluum o kurtların lideri bile karakterli çıktı da, tavus kuşu ibnesini dinlemedi sonda.. aslanım.. galiba öldü ama o hoş olmadı tabi.. po'yla aralarında güzel bi enerji oluşmuştu şahsen bence.. bana en sevdiğim film türünün animasyon olduğunu tekrar ispat etti yani bu film.. wall-e olsun, buz devri olsun, nemo olsun hepsine bayılıyorum lan

--- spoiler ---
  • ilki kadar mükemmel. bence kung-fu panda bu zamana kadarki enzel animasyon.

not: 3 boyutlu izlicem diye salon kasmayın çok bi numara yok 3d olayında. normal de izlenir gayet.
  • bir kadın yönetmene sahip en çok gişe yapmış filmdir. jennifer yuh nelson filmin yaklaşık 640 milyon dolarlık dünya gişesiyle en çok gişe getiren kadın yönetmen unvanına kavuşurken ben daha fazla para kazanan bir kadın yönetmen işi olmadığına hayret etmekle meşgulüm.
  • bu filmi sevmemek için kabul edebileceğim tek bahane animasyondan tiksinmek olur. az da olsa animasyondan hazlanıyorsanız bu film reçeteniz olabilir zira gayet eğlenceli ve duygusal olmuş.

bir de filmi izlerken anlayamıyor insan ancak orjinalindeki dublajı yapan ulu insanlardan imdb'den alıntıladığım bazıları şöyle:

monkey: jackie chan
    wolf boss: danny mcbride
    master croc: jean claude van damme
    shen: gary oldman

ayrıca jack black, seth rogen, lucy liu, angelina jolie, dustin hoffman ve dahası da var.

daha ne istiyosunuz olm.
  • ilki kadar komik olmayan ama yine de çok eğlenceli ve 3d'si başarılı bir film olmuş.

--- spoiler ---
    kurtlardan biri po için yumuşacık, oynayasın gelir diyor ya, ben asıl bebek po'yu mıncırmak istedim.
    --- spoiler ---

turp dolu bir sepet kadar şeker film.*
  • komikti diyebileceğim film. bazı yerlerde baya yarmıştır beni.
    --- spoiler ---
    kurtlardan birinin pandayı anlattığı kısım çok komikti. "yumuşacık oynasın gelir."
    --- spoiler ---
    illk defa capitol'deki sinemayı kullanmama vesile olmuştur. ve gayet kötü izlenimler edindim. çünkü 3d dolby ses teknolojisi dedikleri salonun ki -girişte kocaman tabela vardır- sağ tarafındaki hoparlörleri çalışmamaktadır. bir tek soldan ve sahne arkasından ses geldiğinden, benim kafayı da "lan bu sağdan niye gelmiyor"a taktırdığından, filme konsantre olamadım. yani ucuz bir sinema olsa içim yanmayacaktı ama 14 lira ucuz değil bence.
  • muhteşem bir animasyon. son zamanlarda izlediğim en güzel filmdi. hikayesi, sunumu, diyalogları, senaryosu 10 numaraydı. animasyon sevenler kaçırmasın.
  • şimdi izledim, şöyle bir baktım da baya gülüp eğlendim zamanın bile nasıl geçtiğini anlamadım. film 1,5 saat sürse de film bittiğinde anlamıyorsunuz bile, gerçekten senaryo işleyişi başarılı. hoşuma gitti kısaca, eğlendim güldüm vs.

gerçekten keyifli bir zaman geçirmek istiyorsanız izleyin derim, ilk filminden pek de aşağı kalır yanı yok.

izlemye değer mi? kesinlikle evet

--- spoiler ---

en çok da şehirdeki yılan kostümlü kovalamaca sahnesi ve o kostümle yılan oyununa benzetilen sahnede koptum diyebilirim.

yalnız filmin sonunda po nun gerçek babası oğlunun yaşadığını hissediyor da o baba nasıl hayatta kalmış onca hengameden onu anlamadım, bizim kaz babanın durumu 3. filmde ne olacak.. neyse onu da bekleyip görücez

--- spoiler ---
  • özellikle seslendirme konusunda aşmış film. mizah desen zaten tavan.
  • ahan da ofisyal trayleri yayinlanmis olan film. ask ile ;

http://www.imdb.com/video/imdb/vi2473236761/
hesabın var mı? giriş yap