• hani tanımamanıza rağmen kötü olamayacağını düşündüğünüz insanlar vardır ya, nedensiz seversiniz, işte tam da o insanlardan biridir.
  • trt 1'de kubat'la anadolu'nun sesi adinda bir halk muzigi programinin sunuculugunu yapmakta olan yorumcu. yalniz kendisi cok guzel, cok icten turku soylerken, sempatik halleriyle programi gotururken, soru sormayi bir turlu becerememektedir. edip akbayram ile aralarinda gecen su diyalog durumu aciklar sanirim:

k-evet abi, aslinda bir suru istek, dilek geliyor ama sohbet mi edelim?
    e.a.-edelim, buyur.
    k-ben soru sorayim abi.
    e.a.-sor bakalim.
    k-aaa. bir an kendimi konuk gibi hissettim.
    e.a.-ben sana sorayim. album calismalari bitti mi?
    k-tum okumalar bitti abi....
    ...
    e.a.-iyi, ne cabuk bitirmissin. simdi sor bakalim sorularini.
    k-tabi edip abi, simdiii cankaya halk oyunlari ekibini davet ediyoruz.
  • hayatimin donum noktasi olan turkucu. yil 2005 falan, lisedeyiz dershane kasiyoruz. saclar uzun tabi, son senenin vermis oldugu rahatlikla sikerim lan modundayiz. bir hocam, sen kubat'a benziyorsun deyince yapmis oldugum ilk is saclari kestirip, spora baslamak olmustu. o gun bugundur haftanin en 5 gunu spor yapar hale geldim. eger bugun yasantima gymrat olarak devam ediyorsam kubat yuzundendir.

seksi bayan suserler icin edit: kubat'a benzemiyorum bu arada, o hocanin hiyarligi efdsgfhgfd
  • fbi tarafından aransaydı kendisine başörtüsü takıp salı pazarına çıkmasını önerirdim. inanın bana usame bin laden'i yerin binlerce metre altında bulan fbi kubat'ı salı pazarında bulamazdı, o biçim kamufle olurdu nur yüzlüm.
  • ensesi sikma portakala benzeyen bogum bogum genc irisi türkücü
  • efendi çocuk. saçı uzun olsa da sesi de uzun(bkz: smiley)
    belçika da müzik eğitimi almış olması, saadettin kaynak ile bir ortak noktası mıdır, yoksa ben ödümden mi uyduruyorum* bunu?
    efenim.. bi de bu herifin kaset cd. kapaklarını okuyunca türkülerin ingilizce versiyonu ile karşılaşırsınız ki, o ayrı bir mevzuudur. my red fadime buna bir örnek olabilir mi? yoksam gızıl fadime yedi karanfil ürünü müydü? ne farkeder canım yedi karanfile de dahil değil mi kubat?
    bugün albümü ile gönlümde taht kurmuş. ardardına türk gencine türküyü sevdirmiş insandır.
    davudi ve kuvvetli olan ses tonu da cabası.. tonton da bir suratı var, tam makas almalık..
    buyrun işte dadından yinmez...
  • kilo aldıkça emine ayna'ya benzemeye başlayan türkücü.
  • komedi dükkanı'nda az önce la donna e mobile'yi söyledi; hem de kusursuz bir şekilde. saygı duydum.
  • sakal traş olup blazer ceket giyince aynı kubat'a benziyorum mk. aynanın karşısına geçip halkalı şeker söyleyerek oynayasım geliyor. kubat duy beni dublörün olayım
  • bu reklamda çok tatlı lan.. bildiğin bayıldım. o gıdısını, yanaklarını yerim, yerim, yerim.. izni olursa tabii. valla dalga geçmiyorum. kendisiyle bu kadar barışık bir adamı nereden bulurum başka... 14 şubat falan da kutlamayalım ona da tamam.. evlen benimle kubat!! sen de mutlu olacaksın, valla.
hesabın var mı? giriş yap