• çok iyi bir zeytinyağı markası. nereden mi biliyorum? tattım ve sektörden insanları dinledim.

2 ya da 3. jenerasyon yönetiyor firmayı. başındaki kişinin hangi bölgede hangi zeytin yetişir, hangisinden nasıl bir ürün elde edilir, bu gibi konulara süper hakim olduğunu biliyorum. gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
    ben mi? hayır, kristal kullanmıyorum, daha lokal ve bilinmedik bir markanın ürünlerini kullanıyorum.
  • kendi kendine büyüyebilen bir malzemedir silisyum kristalleri saflaştırıllırken küçücük bir silisyum kristalinin büyümesi sağlanır teoriye göre uygun koşullarda sonsuz büyüyebilirler. cam sanılanın aksine kristal değil akıcılığı çok az olan sıvıdır..
  • camla ayırması çok kolaydır. kristal çınlar.
  • en biliene anlamıyla cam olarak nitelendirilen kristal;

%23'e varan oranlarda gümüş ile camın karışımından oluşan bir maddedir.

başarılı olanları* neredeyse pırlanta kadar parlak ve değerlidir.
  • insanla ayni elementleri tasiyan mineral bilesim.
  • atom, iyon ya da moleküllerin belirli bir biçimde düzenlenmesiyle oluşan, düzgün geometrik yapıya sahip katı. bir kristalin yüzeyleri düz, kenarları da doğrusaldır.
  • edmund harold tarafından yazılmış olan "kristal mucizesi" adlı kitaba göre, ilk önce efsanevi atlantis kıtasında kullanılan, kısa bir zaman sonra kendisine yüklenen herhangi bir gücü depolama ve büyütme konusundaki gizemli yeteneği keşfedilen maden.
  • argoda (bkz: metamfetamin)
  • kar kristalleri sesi yutar.
    kar yağdığında oluşan sessizlik ve huzur ortamının nedeni budur:) ve muazzam bir yapıya sahipler binlerce farklı çeşitlerle kafamıza yağsalarda bunun sırrını çok insan bilmez ..
    görünüşte hepsi aynıdır ta ki tanıyana kadar içlerindeki farklılıkla kendilerine hayran bırakırlar
  • tariş ile birlikte tercihimiz olan zeytinyağı markası.
hesabın var mı? giriş yap