aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • beşiktaş'ın vasat futbolcusuydu. kadıköy'de attığı efsane golün hala ekmeğini yiyip şarkıcı olmuştur.
  • itici bi arkadaş kendisi. ukala tavırlar sergiliyor.
    sokak çalgıcılığından geldin diye bu kadar kasmana gerek yok; senin gibi milyonlarca insan var keşfedilmeyi bekleyen.
  • 10 dakikadır beşiktaşlı koray ne zaman şarkı söylemeye başladı lan diye entry okuduğum sanatçı.(ymış).
  • sol frame’de tolga zengin başlığının altında görünce bjk’nin ikinci kalecisi sandığım kişi.
  • bu sigara temalı capslere güldüm, çok komikler. sonra bi google'layayım dedim nası bi şarkı ola ki bu diye.

öyle bi şarkı yokmuş aslında. meğersem bu gitmiş hüsnü arıkan'ın hoşgeldin'ini almış, duygusal anırışlarıyla boka çevirmiş, ardından da kelebek diye üstüne kendi şiirini kondurmuş, dünya güzeli içerim işte sigarayı falan diye.

özgüvene bak lan.
  • bizler için gerçek koray avcı her zaman beşiktaşımızın futbolcusu olandır. bahsi geçen şarkıcının ismi koray avcıoğlu ya da ne bileyim koray can avcı falan olmalıydı.
  • büyük hataya kurban giden arkadaş.

koray avcı dediğin futbolcu olandır. kendisi hakikaten özgün bir oyuncudur. müzikle ilgilenende ise ağır şekilde volkan konak çakması bir vaziyeti var o yüzden kendisini şu başlıklarda incelemek gerekir.

(bkz: neo-volkan konak)
    (bkz: jr. volkan konak)
  • bu isim benim için kadıköy'e uzatmada gol atan bejekeli futbolcudan ibaret. kızla buluşmadan buluşmaya yıkanan tipteki çakma şarkıcı niye aynı isme sahip ve ünlü? ünlü? nesiyle ünlü? sigara mı içiyormuş?
  • antalya'da konser verecek olan ön libero. hatlar karıştı.
  • anelka bir maçta sağından atıp solundan geçerken rüzgarıyla uçurmuştu bunu. hey gidi günler.
hesabın var mı? giriş yap