• https://mtonews.com/…ested-for-guns-weed-possession

silah ve otla beraber paket olmus rapci. bostona disardan ot getirmeye calismak sadece kodak iqsunda birinin yapabilecegi is olabilirdi zaten , silahlarla ulkeye giris yapmaya girmiyorum bile. he can’t even roll in peace *
  • adının 2pac, biggie ve nas ile birlikte anılmasını gerektiğini söylemiş. millet amerika'da nasıl sigaralar içiyorsa artık.
  • müziği bir yana, büyük ihtimal öldürülen rapçiler piyangosuna yakında katılacak olan rapper.

gerek tecavüz ile suçlanması, gerek uyuşturucu, silah taşıma gibi konular yüzünden tekrar tekrar tutuklanması, gerek ünlülere anlamsız sataşmaları; nipsey hussle vurulduktan sonra karısı hakkında ''onun arkasından ağlaması için bir yıl veriyorum, sonra bende'' demesi, ardından kendisine tepki gösteren t.i.'in kendisine ve ailesine ağır hakaretler etmesi (karısına çirkin demesi, onunla piggy pozisyonunda seks bile yapmam demesi) daha sonra lil wayne'e sataşması; konserin ortasında müziği durdurup ''lil wayne nerede, siktiğiminin kurtçuğu, bebekken ölmeliydin'' demesi, daha sonra kızı onu savununca kızına da ''küçük kel kafalı'' demesi, transeksüel rapçi young m a'a şarkılarında homofobik sözlerle sataşması, daha sonra kendisinin verdiği ''kadın olduğumu biliyorum, fakat bunu ben seçmedim'' cevabına ''diyorum ki, kadınsan nasıl amcığının sikilmesini istemezsin ki?'' demesi.

merhum rapçi xxxtentacion da bu sataşmaları drake, migos gibi isimlere kaydığında kurşunlanarak öldürülmüştü, bu arkadaşta da aynı gidişatı gözlemliyorum.
  • sesine sokayım bunun
  • twitter'da tunnel vision klibi ile gündem olan şarkıcı.
  • tunnel vision adlı şarkısı son 5 gündür aklımda dönüp dolaşmakta olan genç rapper.
  • justin bieber'in partisinde vurulmasi şaşırtıcı olmayan kişi. asıl şaşırtıcı olan şey o partide tobey maguire'in olması lol
  • ben severim
  • 2pac biggie lil wayne ve eminemden kat kat daha iyidir.
  • sonunda özgürlüğüne kavuşmuş rapper. last day in efsane olmuş.
hesabın var mı? giriş yap