• tanım : otobüs bu yerlerden biridir.

12 sene önce festival dönüşü otobüste yer verdiğim kız sapık gibi beni bulup teşekkür etmişti. tabi ben de böyle bir ortayı affetmemiştim haliyle.
  • deniz
  • (bkz: nişan)
    garip olanı yanımda o zamanki kız arkadaşım vardı. arkadaşça başlayan ilişki o zamanki kız arkadaştan ayrıldıktan sonra başka bir şeye dönüştü yoksa kimseyi aldatmadım.
  • öabt matematik grupları.

alan bilgimin iyi olmasından mütevellit atılan her soruyu çözmeye çalışıyor yaz tatillerimi kendimi geliştirmek adına bu şekilde geçiriyordum. sonra o sıralar soru çöze çöze popüler oldum. artık mesaj kutum, arkadaşlık isteklerim dolup taşıyor, matematiğin ekmeğini yemeden gitmeyecekmişiz dedirten bir sürü muhabbet gerçekleşiyordu. inanmayacaksınız ama ilan-ı aşk eden birçok hatun kişisi de olmuştu ve bunu sadece soru çözerek ve insanlara yardımcı olarak başarmıştım.

insanoğlu bir şeye odaklandığında, o işi çok iyi yapan insanlara büyük hayranlık duyuyor, kpss de öyle bir süreç işte.
  • (bkz: facebook okey)

edit: hemen yargılamayın liseli olduğum zamanlar..
  • türbülansa giren bir yurtdışı uçağı. korktunuz mu ya bir şey olmaz ehehe ayağına sohbet açıp işi ilerletmiştim. tabii ben o arada korkudan altıma ediyorum o ayrı mesele.*
  • bankada başvuru yaparken muhabbetin koyulaşması. hayvanlara olan sevgime konunun gelmesi ve japon balığı sevdiğini öğrenip, hediye etmek için tekrar gitmem. sonrası malum tabii. başvuru kabul edildi.
  • sanatçı kulisinde ayarladığım kız sayısını hesaplayamıyorum bile.

dinlenme tesisinde de çok kızla tanıştım.

ancak benim için en ilginci erkekler bar tuvaletidir. abla resmen kabine pusmuş avını bekliyordu.
hesabın var mı? giriş yap