• gibi dizisinde ''her bir andaki, kendini olaya kaptırmışlığı'' ile dikkatimi çeken oyuncu.

edit: ''sedir koyma abi ya. ben hiç hoşlanmıyorum sedirden.''
  • gibi dizisinin çok başarılı oyuncusu. ancak sosyal medya hesaplarına baktığımızda kendisinin tam bir "ulan bir duyar bulsak da kassak" sjw'si olduğu anlaşılıyor.

allah yakınlarına sabır versin.
  • i- kediye bir badem versene yılmaz; yiyecek mi!
    y- sikkktir git, burda beni.. gece gece..

(ilkkan elinde tuttuğu bademi yılmaz’ın kafasına olanca gücüyle fırlatır. parmağını sallayarak, sesi titreyerek)
    i- şurda birbirimize düşmeyelim bak!!

muhtemelen spontane gelişen bir diyalogdu ama ancak bu kadar olur lan. la arkadaş sen pacino musun? bravo.

tanım: güzel oyuncu.
  • gibi sayesinde tanıyıp çok sevdiğim oyuncu. twitterına biraz göz atıp ardından birkaç videosunu da izledikten sonra gerçek hayatta da ilkkan olduğunu düşündüğümdür.

bana gayet naif ve orijinal gelmiş, arkadaşınız olup yanınızda-etrafınızda olmasını isteyeceğiniz insan hissi vermiştir.
  • ismi kılıç düellosu efekti gibi olan oyuncu.
  • gibi’nin kuki ve sokak röportajı bölümlerinde muhteşem oynayan aktör.
  • gibi (dizi)'de feyyaz yiğit ile beraber çok başarılıydılar. uyumlarını çok beğendim.
  • lale devri dizisinin sıtkı'sı. önceden yer gök aşk'ta idi, sonra toprak lale devri'ne geçince o da oraya geçti.
    nihal yalçın'ın 6 yıllık sevgilisi imiş, sanırım kendisi twitter'da belirtmişti bunu, nihal yalçın adına alınan twitter hesaplarına cevap vermek için.

ayrıca arzu gamze kılınç'ın kardeşidir.
  • şu dünya'da ilkkan'ı kendisinden daha iyi oynayabilecek bir insan evladı bile yok.
  • dünyanın en güzel şaşıran adamı.
hesabın var mı? giriş yap