• , kimi sevdiğimizi, kimi sevmediğimizi belirleyebilecek, ne olduğumuzu unutturacak kadar zihinlerimize tecavüz etmekten bıkmayan usanmayan, yorulmayan araçların genel adı.
  • gundem yaratmak için kullanılan araçların en etkilileridir. kitle iletişim araçlarınca önemli görülen konuların, kamuoyunda da önemli ve dikkate değer görüldüğü kanıtlanmıştır.ayrıca kitle iletişim araçları haber ve bilgilerin önem sıralamasını belirleyerek, toplumun neyi ne kadar bilmesi gerektiğine onlar adına karar vermektedir.

lojistik okuyan birisine ne diye verildiğine hala akıl sır erdiremediğim derstir ayrıca.
  • kuyrugundan pankart sarkan pırpır uçak.
  • hakkında çok güzel bir cümle okuduğum konu.
    ‘kitle iletişim araçları tarafından dönüştürülen ve yaşantı (deneyim) arzusu tarafından baştan çıkarılan izleyici kitleleri, fantezi arayışının ve zevkin ivmelendirdiği hiper kapitalizm dünyasına girmiş bulunmaktadırlar.’
  • bunlara internette katıldı. ancak ders kitaplarına girmesi için bu neslin hoca olması gerek
  • kitlelere ulasmak isteyenlerin en sevdikleri oyuncaklar

radyo, televizyon, gazete,dergi gibi..
  • akp'nin doğan medyası ile seviştiği günlerde çılgınca oy aldığı ve bu grupla olan ilişkileri bozulduğu anda ciddi düşüşler yaşadığının ayan beyan ortada olduğu bir dünyada hala "kitle iletişim araçları o kadar etkili değil" demek nasıl mümkün oluyor, ben anlamıyorum.

hayır yani baş ucumuzda oldu.

ama asıl belli bir iq seviyesinin üzeri bunu görebilmeli...
  • beyler geçmişten günümüze kitle iletişim araçlarını yazarmısınız ben bulamadım yaw
hesabın var mı? giriş yap