• 2010 yılıyla birlikte, "kısa" ünvanını atarak "kol gibi marlboro" olmuştur.
  • ben bu parayı veririm, gene de içerim bu sigarayı. gıkımı çıkarmam zammına falan. ama eğer ola ki, gelip de karşımda; "ama sigara içmemelisin, kanser olursan bizim verdigimiz vergilerle ödeniyor hastane masrafların bık bık" ederse birisi, ağzını yüzünü sikerim onun. hakkımdır bu benim, o hakkı da 7 tl ye bize sağlayanlara teşekkür ediyorum. tanım olarak, sigara değildir bu. kedidir.
  • artık yatırım aracıdır.
  • vakti zamanında dedemi bu meretten dolayı kaybetmiştik. ben de dedemin yolunu izliyorum. rahmetli ağzının tadını iyi biliyormuş.
  • zam yapildiginda yazivermistimdi.

sevdiceğin fiyatını 50 kuruş arttırmışlar
    bilmem bunu nüçün yapmışlar?
    behlül bile bihter'ine kavuşmuşken
    bizi neden koparmışlar

sen ki eski türk filmlerinde
    malboriya malboriya deyu anılırdın
    seni bitirmemek için
    içmekten sakınırdım.

ah deli gönül virane gönül
    tutuldun bir kirmizi esarpli hatuna gönül
    anlamazdım anlamazdım gönül
    sigarasız adama döndüm gönül

ne oldu da sevdin onu
    böyle mi olacaktı sonu
    alper tunga sigaradan ölmiş
    issız acun program yapmış a.k

son dörtlüklerime gelmeden önce
    philip morris her kimse
    annesiyle irtibata geçersem
    çok fena olabilir sonu bence

düşündümde mecburum galiba
    sana değil marlboro'ya
    içmekten kendimi alıkoyamıyorum
    olmuyo bilader kendimi tutamıyorum.
  • 2009 martında 4 lira 80 kuruş iken an itibariyle 7 liralık satış fiyatı olan sigara. 10 aylık periyotta %45'lik bir zam. saygılar...
  • 8 yıldır aralıksız içitğim,kendisinden başka herhangi bir sigara içirtmeyen,önemli olan boyu değil işlevi sözünün en çok yakıştığı kısa boylu sert sigara.ayrıca kısa marlboroyu değiştirmek sigarayı bırakmaktan daha zordur kanaatimce.
  • fiyatının gunden gune artmasına ragmen tum ekonomik dengeleri zorlayıp ısrarla içmeye devam ettigim hatta baska bir sigara ictigimde hic tat almama neden olan fasilitedir kendisi ki bunun gibisi yoktur zannımca. yıllardır ictigimi de tum arkadaslarım bildigi icin bir gun akciger kanseri olursam marlboroyu direk dava edip kazanacagımı dusunduren seydir. gerci sonu bu saatten sonra gelen paranın diye bir replikle bitecektir ama olsun yinede severim icerim.
  • otlakçıların son zamlardan sonra uzun bir süre pek ulaşamayacağı sigara markasıdır.

otlakçı arkadaşım sözüm sana sigara istemeye gelme artık devir değişti tabi çelikte değişti, artık ortamda masa üzerine sigara koymalar yok, içerken herkese uzatma devri de tarih oldu.. eh sigara dolar onsuna bakmak lazım birde..
hesabın var mı? giriş yap