• kemoterapi alanların yitirdikleri bir şey.. ilginç bir şekilde insana saçlarını kaybedince bile koymayabilip, bunları kaybedince koyabiliyormuş.. tedaviden sonra çıkıyor, hiç öyle üzülmeye değer bir şey değil aslında.. ama böyle üzülmeye değer şeyleri belirleme komisyonu yetkili kişisi değilim tabii.. ama çıkar yani.. çıkmasa bile ben internetten makyaj hilesi öğrendim bir tane böyle, neredeyse kirpiğin varmış gibi oluyor.. gerçekten yitirince az üzülünmesi gereken bişey bu.. yani bak yine aynısını yapıyorum di mi.. ama yani protein keratin kıl tüy bunlar hep...
  • sevgilinin yanıdır.

sayabildiğince yakınsın.
  • bir nehrin kenarına kök salmış, uzun dallarıyla onu saklayıp gölgeleyendir. en fazla bir kaç damlasını gösterir belki ışığa.
  • "o mahur beste calar mujganla ben aglasiriz.." atilla ilhan
  • derde devadır.

"kirpiklerin dertlerimi süpürür“ derim ben.
  • her ne kadar estetik kaygılarla yaklaşılsa da aslında gözünüz sağlık durumunun en önemli göstergesidir. sağlıksız ve güçsüz kirpikleriniz var ise, dökülüyorlarsa bu aslında gözünüzde alerji veya başka bir çeşit enfeksiyon problemi olduğunun göstergesidir. gözlerim bayağı hassas. yıllar önce göz yaşı kanallarımda bir enfeksiyon olmuştu, damla kullandıktan sonra ilk farkettiğim yıllar yılı zayıf kirpiklerimin bir anda geçirdiği değişim oldu. yakın bir zamanda tekrar alerji problem yaşadım, halen damla kullanıyorum. gene kirpiklerimde gözle görülür bir uzama ve koyulaşma söz konusu. yani efendim kirpikleriniz zayıf ve sağlıksız ise aslında bu gözlerinizin sorunlu olduğunu gösteriyor, ihmal etmeyiniz, yılda bir kez göz muayenesi yaptırınız.
  • uçlarına kadar sevilen şey.
    ...
    çok sevdim, lânet olsun! çok öptüm, dudaklarım kanayana kadar öptüm!
  • mişkatü'l-envar'da kirpiklerin siyah yaratılmasının hikmeti şöyledir:

karanlık, nuru toplar. ışığa, güneşe bakmamız [beyaz] gözümüzün nurunu mahveder.
  • son zamanlarda iş yerimdeki kızların takma kirpik takmaya başladığı ve gittikçe herkeste yaygınlaşan takı gurubuna girdi girecek olan malzeme. yapmacık olmayın bu kadar, altındaki kirpik sıfır üstü bildiğin özgürlüğünü ilan etmiş, olmuyor arkadaşlar kıskanmayalım.
  • üzerlerine kar yağınca çok güzel olur bunlar, uzun olmak şartıyla tabi. ne güzel, uzun uzun beyaz beyaz...
hesabın var mı? giriş yap