• closer ile gece gece bünyemi alt üst etmiş grup. ne güzel sesin var lan piç.
  • hastasıyım. hayatımın arkafonunda çalsın istiyorum bu pezevenkler.
  • alakasız bir şekilde kişiye sıcak havaları anımsatıyor?
  • yeni tennesseeli 3 kardeşin ve onların kuzeninin birleşerek, uzun saçlı yakışıklı gençlerden mürekkep grup kurma hevesiyle oluşturduğu rock'n roll grubu. punk, jazz ve country karışımı bir şeyler yaptıklarını söylüyorlar. isimleri yakında duyulacak gibi
  • dinledigim happy alone ve california waiting sarkilarini baya basarili buldum. sonra yaptiklari müzigi bi baslik altina koymak istedim koyamadim. sonra o zaman yeni bi akim baslatmis olsunlar diye düsündüm bi akim adi verelim bunlara dedim ve müziklerine götümden attigim cowboy punk adini verdim. sonra bu elemanlarin "bizim icin yakisikli makisikli dediler bizde uyuz olduk hemen sac sakal uzattik yakisikli new age genclerin grubu iste demesinler diye" seklindeki bi demeclerini de bildirmekte fayda gördüm. niye fayda gördün derseniz "ne lan öyle sac sakal birbirine girmis git bi tras ol adama benze" diye yüklenmeyin genclere diye.
  • refik erduran'ın seviyesi yerlerde sürünen köşe yazısıyla yazmış basçının kuş hadisesini.
    jared'den başlamış, ilkellikten çıkmış. ordan duisburg'da ölenleri "niyazi" ilan etmeye kadar gitmiş.

bu kadar berbat bir köşe yazısıyla gündem olmanız imkansız sn. erduran. biraz daha seviye, biraz daha provokatif cümleler lazımdı.

http://www.sabah.com.tr/…2010/07/27/guvercinden_yuh
  • müziği hayatında önemli bir yere koymuş bünyelere, müzikte aranılan olgunluğu verebilecek ender gruplardan.
    ayrıca; the face, wait for me, the end, pyro, comeback story gibi şaheserlere sahip gruptur kendileri.
  • u2 ve bon jovi den sonra alternatif piyasada stadyum konseri verebilecek seviyeye gelmesini istediğim grup.

bayılıyorum daha ötesi yok.
    temiz sound. güzel sözler. şahane vokal. daha ne istenir ki.
  • şanzımanı dağıtınca dağıldığı sanılan grup. caleb yoruluyor diye koskoca kuzey amerika turu iptal edilmiş. nazlı adam vesselam.
hesabın var mı? giriş yap