• bu kayınpederi asmayacaksın da kimi asacaksın. mahkemeye bile gerek yok. hemen sallandıracaksın dünya bir pislikten kurtulmuş olacak.
  • ibret olsun diye özellikle kına gecesinde yaptım demiş. vay insanlık ne oldu yahu.
  • (bkz: red wedding)
  • lan avrupa'da amerika'da millet game of thrones izleyip "o çağlarda neler varmış" diyor, biz o çağlarda yaşıyoruz.

red wedding'i kendi kafasına göre canlandıran bir ruh hastası kayınpeder.
  • çiftetelli oynarken boğazını kesti.. bunda planlama kasıt her şey var bakalım ağırlaştırılmış müebbet alacak mısın cani yaratık. tabiki almayacaksın, tahrik vardı ben kınaya çağırdım niyetim öldürmek değildi diyeceksin.
    bu nasıl hikaye yahu ? biz nereye gidiyoruz agalar böyle..
  • idam şart diyip duruyoruz gelsin artık böylelerine idam. bu ceza gelmediği sürece böyle haberler çok çıkacak akıllanmıyorlar işte o.çocukları. asın sallandırın arkadaş herkes görsün tecavüzcüyü çocuk sapığını asın sallandırın. !
  • kanım dondu, yazacak bir şey bulamıyorum.
    küfür etsem boş.
    inandığınız allah varsa bu canilerin kıvranarak öldüğünü görmeyi temenni ediyorum.
  • kafasına sıkılan tek kurşunla infaz edilmesi gereken kayınpederdir.

bu adamın savunma hakkı falan olamaz. buna savunma hakkı veren, yargılanma hakkı veren adalet sistemi problemlidir. hiç bir hukuk teorisi şu adamın hukuk önünde gereğini alacağı garantisini ispatlayamaz.
  • ülke got izleye izleye yaşayan film setine döndü, aga bu nedir? nikahlarını bile yaptırmış bir çifte bu nasıl öfkedir? toplu halde tımarhaneye kapanmalıyız bence artık. evet, bunu da bir psikolog söylüyor.

kan donduran haber.
hesabın var mı? giriş yap